Kolejna niesamowita ambasadorka! 69-letnia modelka twarzą marki Cover Girl!

przejdź do komentarzy
znane modelki znane modelki/© Instagram

Rewelacyjna!

Kiedy w ubiegłym roku twarzą marki Cover Girl został 17-letni chłopak, myślałyśmy, że już nic nas nie zdziwi. A jednak. Marka dała nam kolejny niesamowity powód do wielkiego szacunku dla swoich działań. 16 listopada twarzą i ambasadorką marki została 69-letnia modelka Maye Musk.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA Z MONOBRWIĄ DUMNIE PREZENTUJE JĄ NA INSTAGRAMIE! WYHODOWAŁA COŚ TAKIEGO!

Maye jest modelką od dziesięcioleci i wciąż można ją zobaczyć na wybiegu. Ma dwa tytuły magistra w zakresie odżywiania i dietetyki. O dołączeniu do rodziny Cover Girl wypowiada się w niesamowicie uroczy sposób.

Makijaż to część mojej pracy. Można by pomyśleć, że kiedyś się tym znudzę, ale uwielbiam to. Od lat pracuję z wieloma wspaniałymi artystami i jest to fascynujący proces: zaczynam jako puste płótno, potem pojawia się przemiana, ale zawsze pozostaje prawdziwa i szczera cząstka mnie.


ZOBACZ TEŻ: OMG! CO SIĘ STAŁO MAGDZIE FRĄCKOWIAK?! "ZOSTAŁAM SIŁA WYRZUCONA Z SKLEPU..."

Branża modowa i urodowa wciąż dążą do tego, aby uczynić wiek wyłącznie liczbą. Musk znalazła się w wyśmienitym towarzystwie. Twarzami marki były między innymi takie gwiazdy jak Jessica Lange, Charlotte Rampling oraz Lauren Hutton. Poniżej możecie zobaczyć jedną z pierwszych reklam marki z 69-letnią Musk.

Myślicie, że kobieta w tym wieku powinna reklamować podkłady?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!