Kobiety rosyjskich oligarchów: Dasza Żukowa

przejdź do komentarzy
dasza żukowa dasza żukowa/© Fame/Flynet / PR Photos

Dziewczyna najbogatszego Rosjanina inwestuje nie tylko w ubrania i biżuterię.

Kobiety rosyjskich oligarchów to na Wschodzie prawdziwe gwiazdy. I robią wiele, by na to miano zasłużyć nie tylko poprzez wydawanie pieniędzy swoich mężczyzn.

33-letnia Dasza Żukowa to jednak ktoś więcej, niż tylko dziewczyna, która złapała szczęście za nogi. Pochodzi z prominentnej rodziny moskiewskiej. Czy skusiły ją pieniądze jej obecnego partnera, Romana Abramowicza? Raczej nie, bo ta kobieta miała lukrowane życie dużo, dużo wcześniej.

Wychowywała się w Kalifornii, gdzie jej matka pracowała na Uniwersytecie w Los Angeles (jest wybitnym mikrobiologiem). Dasza ukończyła więc studia w Stanach, perfekcyjnie mówi po angielsku i ma styl daleki od pozostałych pań bogaczy. Częściej stawia na luz, bardziej od beztroskiego wydawania pieniędzy na ubrania interesuje ją sztuka - w zajezdni starego dworca autobusowego na obrzeżach moskiewskiego Parku Gorkiego otworzyła galerię sztuki współczesnej Garaż, a okładkę pierwszego numeru jej magazynu o sztuce pod tym samym tytułem zaprojektował sam Damien Hirst. Co ciekawe, to ona siedziała na "rasistowskim" fotelu na zdjęciu, które opublikował internetowy magazyn modowy Miry Dumy.

Dasza ma też swoją linię ubrań - Kova & T, która dostępna jest w niemal wszystkich najważniejszych domach towarowych na świecie.


Nic dziwnego, że Rosjanki chcą być jak ona - nie przebrane, a świetnie ubrane. O jej obyciu i ludzie wiele z nich może tylko marzyć. Jako namiastkę fundują sobie identyczne fryzury czy podobne torebki.

Kobiety rosyjskich oligarchów: Dasza Żukowa

Kobiety rosyjskich oligarchów: Dasza Żukowa

Kobiety rosyjskich oligarchów: Dasza Żukowa

Kobiety rosyjskich oligarchów: Dasza Żukowa

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!