Kobiety robią przerażającą rzecz, by skrócić trwanie okresu

przejdź do komentarzy
ciało ciało/unsplash@Amy Humphries

Lekarze biją na alarm. To bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

W sieci właśnie pojawiła się bardzo kontrowersyjna metoda, która wywołuje oburzenie, szczególnie w gronie środowisk lekarskich. Niestety mimo tego, że jest to bardzo niebezpieczne dla zdrowia, kobiety nadal wykonują tą groźną czynność.

Jedna z pielęgniarek napisała na Twitterze o nowej, bardzo niebezpiecznej metodzie skrócenia miesiączki. Wiele dziewczyn próbuje przyspieszyć krwawienie wkładając odkurzacz do pochwy.

Oczywiście jest to bardzo groźne dla zdrowia, a Tweet pielęgniarki to ostrzeżenie przed stosowaniem tej praktyki. Kobieta tłumaczy, że widziała już wiele przypadków, które kończyły się wizytą w szpitalu.

JAK OCZYŚCIĆ UMYSŁ?

Dziewczyny przestańcie używać rury próżniowej, by przyspieszyć czas trwania miesiączki. To bardzo niebezpieczne i może skończyć się wyssaniem czegoś więcej niż tylko krwi. Tylko w tym tygodniu miałam już dwa przypadki dziewczyn, które musiały zostać poddane hospitalizacji.Wiele kobiet po przeczytaniu wpisu nie mogło uwierzyć w to, że są osoby, które naprawdę decydują się na tak drastyczne środki. Dr Shaiza Malik ginekolog z Portland Hospital w wywiadzie z zagranicznym portalem Vice wytłumaczył absurdalność tej metody: Wkładanie czegokolwiek do pochwy by odessać krew jest bezzasadna, ponieważ nie zmieni to długości trwania okresu. Ilość krwi byłaby taka sama, nawet jeśli skorzystasz z tamponu lub podpaski.

SKORZYSTAŁA Z USŁUG PODEJRZANEJ KLINIKI. OPERACJA MOGŁA SKOŃCZYĆ SIĘ ŚMIERCIĄ

Z kolei jeśli chodzi o konsekwencje, mogą być one bardzo poważne – podczas tak niebezpiecznej czynności może dojść do uszkodzenia szyjki macicy, urazów narządów płciowych lub infekcji.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (4): sortuj
 • gość 13-06-19, 13:00 cytuj
  pokolenie kretynów, które samo się wykończy. Nagroda Darwina murowana
 • gość 12-06-19, 21:58 cytuj
  Co te kobiety mają w głowach!!!
 • gość 12-06-19, 18:16 cytuj
  nie wierzę normalnie, cooo ludzie mają w głowach :x
 • gość 12-06-19, 17:23 cytuj
  boże co ja czytam!