Kobiety chwalą się całemu światu ciążą poprzez... manicure z narysowanym USG!

przejdź do komentarzy
nail art nail art/instagram.com/naglaralingsas

Czy to jeszcze normalne?

Jesteśmy świadome tego, że nowe życie to wielki powód do szczęścia i radości. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że w dobie instagrama, coraz więcej osób czuje potrzebę podzielenia się tą nowiną z całym światem. Na przeróżne sposoby. Posty ogłaszające ciążę namnażają się każdego dnia, a hashtag #iampregnant pokaże Ci również takie zdjęcia, których z pewnością nie chciałabyś oglądać. Teraz do listy dziwnych sposobów na ogłoszenie ciąży można dodać… mani z narysowanym USG.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA FOTOGRAFUJE SIĘ Z PSZCZOŁAMI I WĘŻAMI W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY

Jedynym sensownym wytłumaczeniem tego fenomenu jest… nie, nie ma takiego powodu. Rozumiemy, że tradycyjne ogłoszenie rodzinie, że spodziewacie się dziecka to za mało, jednak ten sposób jest jednym z najgorszych, jakie możecie wybrać.

Zwróćcie uwagę na fakt, że do zrobienia takiego mani potrzebny jest naprawdę utalentowany manicurzysta. I zrobienie go na pewno zajmuje długie godziny. Zobaczcie, tutaj nie ma miejsca na błędy, a praca białym lakierem na czarnym jest naprawdę ryzykowna. Nie chcemy nawet myśleć, ile mogą kosztować takie “ogłoszenia”.

I nie zrozumcie nas źle, zdecydowanie wolimy mani od nagich zdjęć z brzuchami, jednak uważamy, że tradycyjne ogłoszenie świetnych nowin jest nadal w dobrym guście. Nie każdy musi widzieć na Twoim wallu czy paznokciach informację, że spodziewasz się dziecka. Przecież to bardzo wyjątkowy czas dla Ciebie i Twojego Partnera. Nie bez powodu Gwiazdy ukrywają swoje ciąże - przecież im dłużej można zachować to tylko dla siebie, tym większe szczęście i mniej… niechcianych porad oraz krytyki z każdej strony.


ZOBACZ TEŻ: 8 sygnałów świadczących o tym, że powinnaś mieć już dziecko

Zrobiłybyście sobie taki manicure chcąc ogłosić radosne nowiny światu? Czy uważacie to za przesadę?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 27-10-18, 08:36 cytuj
    Chyba naprzy Halloween