Kobieta Spełniona

przejdź do komentarzy
imperium kobiet imperium kobiet/IK Magazine

Wydarzenie IK Magazine.

IK Magazine to pismo inne, niż do tej pory mogłyście znać, widzieć, bądź czytać. Przełamujemy stereotypy, działamy niezależnie, tworzymy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Sięgamy w przeszłość, kreujemy teraźniejszość mając istotny wpływ na przyszłość.

Kim jest Kobieta spełniona? Co decyduje o tym, że możemy ją za taką uważać? Jakie czynniki, predyspozycje społeczne, zawodowe, a może osobiste o tym decydują?

Prezentujemy na naszych łamach kobiety o różnych zawodach i dokonaniach. Ambitne singielki, stawiające na karierą, bez poszukiwania stabilności w domowym ognisku. Pokazujemy również panie, które świetnie sobie radzą w łączeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Ale są też takie, które za cel swego życia stawiają sobie pomaganie innym. Dążą do tego w różny sposób, wspierając ludzi samotnych, ubogich i chorych. Działają w hospicjach, domach pomocy społecznej, często również we własnym środowisku, osiedlu, czy może mieście.
Każda z nich może czuć się Kobietą spełnioną. Dla każdej to spełnienie ma innych kształt i charakter. Zależy nam na tym, aby spojrzeć na temat z każdej perspektywy.

Zależy nam, abyście zwróciły swój wzrok, swoją uwagę przede wszystkim na osoby mniej znane. Na takie, które działają społecznie, wyróżniają się w środowisku, otoczeniu, może na Waszym osiedlu, w miejscowości, z której pochodzicie. Kobiety spełnione tym, co je otacza, pomocą, jaką niosą, wsparciem dla innych, działalnością społeczną, kulturalną.

Nie szukamy kobiet z pierwszych stron okładek, pragniemy dostrzec i wyróżnić tą Jedną, Szczególną, która w małym mieście działa ambitnie, twórczo, z pasją, a tak naprawdę mało, kto ją zna, a może dostrzega i potrafi docenić. Choć oczywiście "małe miasto" to jedynie przykład.

To na nie zwróćcie prosimy Waszą uwagę, ich poszukujemy, w ich stronę się uśmiechamy...:)

Warunek: oddanie głosu na którąkolwiek z pań musi być połączone z uzasadnieniem. Najciekawsze wypowiedzi wydrukujemy, umieścimy na stronie internetowej, a trzy najlepsze z najlepszych zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami!

Nasze Wydarzenie ogłosiliśmy w kwietniowo-majowym numerze IK Magazine, jak również na łamach portalu Facebook, gdzie mamy swoją stronę - http://facebook.com/IK.Magazin . W jury konkursu znajdą się m.in.: Ilona Adamska, Maria Bartold-Słomińska, Bożenna Ulatowska, Jolanta Fajkowska.

Zgłoszenia można przesyłać mailem na adres: info@idmedia.pl z dopiskiem KONKURS IK lub w formie tradycyjnego listu na adres Redakcji:

IK Magazine
ul. Giełdowa 4a m. 39
01-211 Warszawa

Finał na Wielkiej Gali na przełomie stycznia i lutego 2012 roku.
Serdecznie zapraszamy!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!