Kobieta co tydzień zmieniała zdjęcia fryzur na Tinderze - zobacz, która wygrała!

przejdź do komentarzy
włosy włosy/unsplash.com, Zuzanna Reinhard

Jedna z nich była nie do pobicia!

Najprostszą drogą do tego, by odmienić swój wygląd jest zmiana fryzury. I nie chodzi tu wyłącznie o nowe cięcie lub koloryzację. Pewna dziewczyna postanowiła zrobić eksperyment, który polegał na tym, że raz w tygodniu aktualizowała swoje zdjęcie na Tinderze. Na pięć tygodni pozostawiała na swoim profilu zdjęcie w innym upięciu włosów. Ta niewinna zabawa wyłoniła zwycięzcę. Okazuje się, że większość facetów uważa jedną fryzurę za najbardziej atrakcyjną.

Zmianie ulegała tylko fryzura, jej makijaż i nawet ubranie pozostawało zawsze to samo. W przeciągu pięciu tygodni odezwało się do niej około 100 mężczyzn. Różnica w częstotliwości randek polegała na tym, że niektóre fryzury były dla nich mniej lub bardziej atrakcyjne. Okazało się również, że podczas pięciu tygodni eksperymentów z włosami, jedna z fryzur stała się wyraźnym faworytem.

ZOBACZ TEŻ: BOTOKS NA WŁOSY - CZY TO W OGÓLE MOŻLIWE?!

Marie zaczęła od klasycznej fryzury – niski kok w stylu Megan Markle. W ciągu tygodnia odezwało się do niej 12 mężczyzn. W następnym tygodniu kobieta zaczesała włosy do góry w kucyka. Zastosowałam trochę proszku nadającego objętość i lekko rozluźniłam włosy, by nadać im lekkości i bałaganu, który uwielbiam. Okazało się, że ta fryzura zdecydowanie bardziej podoba się facetom – ilość wiadomości zwiększyła się prawie o połowę.

W kolejnych dniach Marie upięła włosy w wysokiego koka. Spodziewałam się, że w tej sytuacji spotkam się z dużym zainteresowaniem, ponieważ w tej fryzurze czułam się naprawdę dobrze, jednak zainteresowanie było o wiele mniejsze niż klasycznym kucykiem.

ZOBACZ TEŻ: Zapuszczasz włosy? Dzięki tym metodom będziesz mieć pasma jak Ariana Grande!

W czwartym tygodniu dziewczyna postawiła na długie, proste włosy. Muszę przyznać, że facetom ten wygląd bardzo się spodobał. W trakcie tygodnia z prostymi włosami odezwało się 32 mężczyzn, z czego rozmawiałam z 15 z nich.

Przez ostatnie dni Marie nosiła swoją naturalną fryzurę – lekko pofalowane włosy. Ten efekt zadziałał lepiej niż prostownica! Kobieta sama przyznaje, że nie starała się ich przesadnie stylizować. Po wyschnięciu włosy układały się w naturalny dla nich sposób i właśnie ten wygląd zapewnił jej najwięcej wiadomości.

Co Wy na to?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 21-08-18, 02:57 cytuj
    My nic na to, bo artykuł jest denny
  • gość 20-08-18, 20:55 cytuj
    Po prostu, dobre ciecie i wlosy same sie ukladaja. Wystarczy naprawde dobre ciecia i dobra pielegnacja na codzien i nie potrzeba srodkow do stylizacji ani suszarki.