Kłótnia na Insta Candice Swanepoel! Odpowiedziała krytykującym karmienie piersią

przejdź do komentarzy
candice swanepoel candice swanepoel/© StarStock, Instagram

Najlepsza odpowiedz i TO zdjęcie!

Kolejna z show-biznesowych mam postanowiła zabrać głos w sprawie krytyki karmienia dziecka piersią w miejscach publicznych. Tym razem zrobił to jeden z aniołków Victoria's Secret - Candice Swanepoel.

Modelka, która zaledwie przed kilkoma miesiącami została mamą, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie pokazujące ją podczas karmienia synka piersią. Już sama fotka niosła w sobie mocny przekaz i przykuwała uwagę, jednak Candice postanowiła dodatkowo wzmocnić ten efekt komentarzem.

W kilku zdaniach dosadnie podsumowała, co myśli na temat krytyki karmienia malutkich dzieci w miejscach publicznych.

- Dziś wiele kobiet jest poniżanych z powodu karmienia piersią, a nawet wyrzucanych z miejsc publicznych za karmienie swoich dzieci. - zaczęła swój wpis.

W kolejnych zdaniach zwróciła uwagę na kwestię tego, jak różnie odbierane jest publiczne karmienie piersią i... pozowanie topless w sesjach zdjęciowych. O ile w przypadku karmienia pojawia się problem, o tyle w drugiej sytuacji nie ma go wcale.

ZOBACZ TEŻ: Padniecie jak zobaczycie najnowsze zdjęcie synka Candice Swanepoel!

Ostatnie słowa komentarza skierowała do samych krytyków. Można powiedzieć, że odesłała ich do szkoły, chyba całkiem słusznie...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!