Kłopoty z urodą - przygody gwiazd

przejdź do komentarzy
teri hatcher teri hatcher/© PR Photos

Im też to się przytrafia.

Jeżeli myślałyście, że tylko Wam przytrafiają się nieszczęśliwe wypadki podczas strzyżenia, depilacji lub codziennej pielęgnacji ciała, to byłyście w błędzie.

Gwiazdy, które mają do dyspozycji sztaby specjalistów od wszelkich możliwych zabiegów pielęgnacyjnych, także potrafią zrobić sobie krzywdę przy pomocy zwykłej maszynki do golenia.

Przeczytajcie wyznania pięciu gwiazd i napiszcie, czy i Wam zdarzyły się kiedyś podobne sytuacje:
 


1. Kelly Osbourne


Kelly wyjawiła ostatnio, że jej matka podjęła się kiedyś usunięcia włosków z górnej wargi córki za pomocą wosku. Próba nie była zbytnio udana bo razem z niepotrzebnym owłosieniem pani Osbourne zerwała także skórę. Powstał brzydki strup, z którym Kelly musiała pojawić się w szkole następnego dnia.

2. Daisy LoweModelka przyznała, że nieustanne bycie na świeczniku w związku z pracą w modelingu było zagrożeniem dla jej pewności siebie: Ludzie gadali o złym stanie mojej skóry a ja kajałam się patrząc na każde ze swoich zdjęć.
Na szczęście ten etap Daisy ma już za sobą i daje sobie trochę więcej luzu.

3. Teri HatcherAktorka opowiedziała o niefortunnej przygodzie związanej z regulacją brwi. Podczas golenia zbędnych włosków, Teri poślizgnęła się ręka i zgoliła sobie pół rzęs. Od tamtej pory Hatcher nosi sztuczne kępki i czeka, aż prawdziwe odrosną.

4. Rihanna


Twitter.com

Biorąc pod uwagę to, jak często eksperymentuje z włosami, nie ma wątpliwości co do tego, że wie wszystko na temat stylizacji na gorąco. Ostatnio, zamiast zdenerwować się, zamieściła na Twitterze swoje z podpisem: „nowe włosy… OPARZENIE od nowej lokówki … cholerne czoło jak zawsze”. Zdarza się najlepszym.


5. Liza MinnelliChoć nie jest to historia o wpadce, dotyczy wyglądu gwiazdy.
Mistrzyni ciętej riposty, komentując zdjęcie na okładce nowej płyty, powiedziała: Widzieliście kiedyś tyle retuszu? Ale wyglądam słodko. Czasami nawet oszukuję samą siebie, że naprawdę tak wyglądam . Mimo tych słów, ostatnie zdjęcia piosenkarki dowodzą, że Liza trzyma się nieźle.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!