Kim skutecznie zamyka usta wszystkim, którzy zarzucają jej operację nosa

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/instagram.com/makeupbymario

I robi to w świetnym stylu!

To niesamowite, jak bardzo lubimy rozmawiać o innych. Szczególnie społeczeństwo interesuje się znanymi osobami, które łatwiej skrytykować bądź coś im zarzucić. Kim zarzucano już wiele operacji i poprawek - większość z tych zarzutów prawdopodobnie okazała się prawdą. Tym razem jednak Kim wypiera się operacji nosa i zamyka usta wszystkim, którzy ją krytykują. I robi to w świetnym stylu!

ZOBACZ TEŻ: SPÓR O SUKIENKĘ KIM, KTÓRĄ ZAPROJEKTOWAŁ DLA NIEJ KANYE. WIEMY, O CO CHODZI!

Wystarczyło jedno zdjęcie na instagramie Mario Dedivanovic’a, by rozpętać burzę. Kiedy makijażysta próbował opowiedzieć o tym, jak cieszy się z okazji zbliżających się warsztatów makijażowych, w których weźmie udział – wszyscy zwrócili jedynie uwagę na... kształt nosa Kim siedzącej na fotelu.

Niemiłe komentarze nasiliły się do tego stopnia, że Kim przeniosła konwersację na twittera, gdzie odpisała na te zarzuty mówiąc, że jej nos jest naturalny, a wszyscy, którzy nie wierzą w jej słowa, będą musieli poczekać aż jej dzieci dorosną – bo mają dokładnie taki sam kształt nosa, co ona.
Na Twitterze zawrzało i ludzie zaczęli wrzucać stare zdjęcia Kim, na których widać zmieniony grzbiet nosa celebrytki. Niektóre z nich wyglądają na autentyczne. Ten zarzut z kolei skomentował Dedivanovic, który powiedział, że dzięki specjalistycznej technice konturowania minimalizuje kształt nosa Kim.
Myślicie, że Mario jest cudotwórcą czy po Kim jednak miała operację nosa? Nam wydaje się, że trzeba będzie poczekać, aż North dorośnie - wtedy będziemy mieć pewność...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość 16-02-19, 23:34 cytuj
  Nos tobiony na 1000000%.
  Wiem bo sama zrobiłam
 • gość 15-02-19, 13:42 cytuj
  "Nam wydaje się, że trzeba będzie poczekać, aż North dorośnie - wtedy będziemy mieć pewność" - Nie North, tylko Chicago, Nori nie jest ani trochę podobna do Kim.
 • gość 15-02-19, 09:31 cytuj
  Gołym okiem widać. Nie bez powodu ma taką przerwę między nosem, a ustami.