Kim Kardashian ujawnia, dlaczego rodzina nie reaguje na plotki o ciążach sióstr!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/theimagedirect, instagram,starstock

Kylie i Khloe na serio?!

Plotki o ciąży Kylie Jenner i jej siostry Khloe Kardashian zalewają media od końca września. O dziwo obydwie celebrytki oraz ich cała rodzina zachowuje nadzwyczajny spokój. W rzeczywistości cały klan Kardashian-Jenner znany jest ze swojej otwartości i szczerości. Zwłaszcza jeśli chodzi o dramaty rodzinne.

I według Kim Kardashian, istnieje powód, dla którego obydwie ciąże rozwijają się pod magiczną osłoną milczenia. Podczas ostatniej wizyty w The Ellen DeGeneres Show, Kim ujawniła, że rodzina prowadzi grupowy czat, w którym omawia główne sekrety.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN NA OKŁADCE HISZPAŃSKIEGO MAGAZYNU! CZYTELNICY: HORROR!

Tak współpracuje nasza rodzina. Kiedy pojawia się wiele plotek, mamy ten rodzinny czat. Mówiąc publicznie o innych, moglibyśmy zagrozić ich życiu. Nie wypowiadamy się dla bezpieczeństwa.


Brzmi całkiem poważnie, prawda? Wygląda na to, że rodzina zdecydowała ściśle strzec sekretów z obawy o własne bezpieczeństwo! To dość zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że ich życie jest obserwowane przez kamery w zasadzie 24 godziny na dobę!


ZOBACZ TEŻ: SOCJOLOGOWIE TŁUMACZĄ BOOM CIĄŻOWY KARDASHIANEK! OTO DLACZEGO SIĘ SYNCHRONIZUJĄ!

No cóż. Nie pozostało nam nic innego, jak tylko czekać, aż Kylie lub Khloe poczują się bezpiecznie i zdecydują się odnieść się do plotek o ciążach. W końcu i tak prędzej czy później będą musiały to zrobić.


Kim Kardashian ujawnia, dlaczego rodzina nie reaguje na plotki o ciążach...

Kim Kardashian ujawnia, dlaczego rodzina nie reaguje na plotki o ciążach...

Kim Kardashian ujawnia, dlaczego rodzina nie reaguje na plotki o ciążach...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj