Kim Kardashian szczerze o swoich kompleksach. To dlatego nigdy się nie uśmiecha

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/instagram@kimkardashian

Po tych słowach zmienicie o niej zdanie.

Kim Kardashian nie ma żadnych oporów jeśli chodzi o ujawnianie swoich procedur pielęgnacyjnych – wampirzy lifting, maseczka na łuszczycę to tylko nieliczne z przykładów. Celebrytka wie jak przyciągnąć uwagę i mogłoby się wydawać, że nie ma żadnych kompleksów. W końcu tysiące kobiet codziennie chce wyglądać tak jak ona.

ZOBACZ TEŻ: KIM SKUTECZNIE ZAMYKA USTA WSZYSTKIM, KTÓRZY ZARZUCAJĄ JEJ OPERACJĘ NOSA

Tymczasem sytuacja nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. Chociaż Kim nie boi się odważnych stylizacji, a jej makijaż jest zawsze perfekcyjnie dopasowany to jest jeden szczegół w jej wyglądzie, który zawsze pozostaje niezmienny – brak uśmiechu.

Pośród wszystkich zdjęć na jej instagramowym profilu trudno jest znaleźć te, na których celebrytka jest uśmiechnięta. Jest kilka wyjątków, ale zazwyczaj chodzi o fotografie, na których Kim pozuje z rodziną.

I chociaż mogłoby się wydawać, że powód jest błahy, a Kim chodzi o coś w stylu unikania zmarszczek, to tak naprawdę jest to dalekie od tak powierzchownych zmartwień.

ZOBACZ TEŻ: SPÓR O SUKIENKĘ KIM, KTÓRĄ ZAPROJEKTOWAŁ DLA NIEJ KANYE. WIEMY, O CO CHODZI!


Kim wyjaśniła, że chodzi o coś zupełnie innego. W rozmowie z C Magazine celebrytka wyznała, że brak uśmiechu jest odpowiedzią na falę przykrych komentarzy, z którymi musiała zmierzyć się podczas pierwszej ciąży. Po urodzeniu dziecka wiedziałam, że ludzie się ze mnie wyśmiewali, kiedy byłam w ciąży, więc nie chciałam więcej się do nich uśmiechać .

Kim już dawno wróciła do formy sprzed ciąży, ale najwyraźniej to, z czym musiała zmierzyć się podczas tych kilku miesięcy nadal jest dla niej przykrym wspomnieniem.

Co Wy na to?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!