Kim Kardashian przefarbowała włosy! Nie uwierzysz na jaki kolor padło!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/FORUM(Backgrid) Instagram@kimkardashiansnap

Przesadziła?

Kim Kardashia nie lubi monotonii, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd. Po ostatniej wpadce z sukienką i jej nową interpretacją małej czarnej znowu zrobiło się o niej cicho, ale nie na długo. Kim znowu zaskakuje, ale tym razem nie chodzi o stylizację, ale o bardziej trwałą zmianę…

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN SZCZERZE O SWOICH KOMPLEKSACH. TO DLATEGO NIGDY SIĘ NIE UŚMIECHA


Ostatnio oczy wszystkich internautów były zwrócone w stronę Khloe i jej burzliwego związku z Tristanem Thompsonem. Ale najwyraźniej Kim nie lubi konkurencji, nawet w rodzinie. Celebrytka postanowiła o sobie przypomnieć. Wybrała na to nietypowy sposób.

Celebrytka pokazała nowy kolor włosów na Snapchacie i wszystko wskazuje na to, że tym razem nie jest to peruka. Kim zamieniła długie czarne pasma na krótkiego boba w intensywnym czerwonym kolorze. Włosy nie są perfekcyjnie wygładzone, ale układają się tak jak naturalne kosmyki.


Wygląda na to, że tym razem nastąpił przełom, a Kim postanowiła spróbować trwałej koloryzacji. Niedługo przekonamy się czy to na pewno prawda. Ciekawe pozostanie z nią nieco dłużej.

ZOBACZ TEŻ: CO ŁĄCZY MEGHAN MARKLE I KIM KARDASHIAN? MAJĄ JEDEN WSPÓLNY SEKRET

Jak Wam się podoba?Wyświetl ten post na Instagramie.

red ❤️

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 26-02-19, 11:50 cytuj
    No ona zarabia wyglądem i byciem znaną z tego że jest znana.... musi czymś zaskakiwać bo inaczej zniknie.... moim zdaniem to peruka bo sorry co później by mogła zrobić z włosami? Na łyso jak Britney?