Kim Kardashian pokazała, jak wyglądała przed przedłużaniem rzęs!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© Instagram, The Mega Agency

Teraz wygląda dużo gorzej?

Nie ma wątpliwości, że Kim Karashian jest ikoną na miarę naszych czasów. Status ten zyskiwała przez lata prób i błędów. Specjalistyczna wiedza, którą może się poszczycić, nabiera zupełnie innego znaczenia, kiedy przeglądamy jej zdjęcia sprzed lat. W 2007 roku, na długo przed operacjami plastycznymi i stworzeniem imperium KKW Beauty wyglądała zupełnie inaczej, niż dzisiaj. Postanowiła o tym przypomnieć swoim fanom.

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie i opatrzyła je wyjaśniającym komentarzem. Tak właśnie wyglądała, zanim przedłużyła włosy i zdecydowała się na sztuczne rzęsy. Wielu komentatorów stwierdziło, że na zdjęciu bardziej przypomina własną siostrę Kourtney, niż siebie.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZNIKA W OCZACH? JEST BARDZO SZCZUPŁA! (FOTO)

Na jej twarzy rysują się pierwsze symptomy współczesnej Kim Kardashian. Widać próby mocnego konturowania. Wszystko poza makijażem wygląda dość naturalnie. Dzisiaj Kardashianka znana jest z regularnych metamorfoz i uzupełniania urody sztucznymi dodatkami.

Celebrytka nigdy nie bała się mówić głośno o operacjach i często publikuje zdjęcia sprzed lat. W maju podzieliła się zdjęciem, na którym pozowała jako siedemnastolatka. Często zastanawia się publicznie nad błędami urodowymi, które popełniała w przeszłości. Po co? Tego nie wie nikt, ale wielu jej fanów jest zachwyconych takim stanem rzeczy.

ZOBACZ TEŻ: ŚMIAŁYŚCIE SIĘ Z WYGLĄDU KIM KARDASHIAN PRZED OPERACJAMI?! ZOBACZCIE TO ZDJĘCIE!

Wyglądała lepiej bez sztucznych rzęs?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!