Kim Kardashian pokazała jak aktualnie prezentuje się w kostiumie kąpielowym

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/Instagram

Zdjęcie ani trochę nie jest skalane Photoshopem!

Kim Kardashian i jej waga to temat, który budzi wiele emocji. Obserwatorzy śledzą celebrytkę i uważnie przyglądają się jej pociążowej walce o idealną figurę. Kim niemalże od razu po urodzeniu drugiego dziecka, Sainta Westa, przeszła na dietę Atkinsa, dzięki której w ekspresowym tempie udało jej się zrzucić prawie 20 kilogramów.

ZOBACZ: WIELKA AFERA Z TALIĄ KIM KARDASHIAN W ROLI GŁÓWNEJ

Dosłownie - Kim ma prawdziwego fioła na punkcie odchudzania. Do tego stopnia, że ścisła dieta jest jedynym powodem, dla którego ostatnio nie wychodzi z domu.

Jak widać na załączonym obrazku - ciężka praca popłaca. Kim zapozowała do zajęcia w czarnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Zdjęcie nie zostało podrasowane Photoshopem (albo zrobiono to w sposób bardzo subtelny), wystarczy, że spojrzycie na jej prawą nogę, a dokładniej - jej górną część. Kardashianka chyba jeszcze nie pozbyła się wszystkich swoich niedoskonałości.

ZOBACZ TEŻ: BEYONCE ZAGRAŁA NA NOSIE KIM KARDASHIAN

Jak Wam się podoba jej "nowe" ciało?Pre photo shoot fittings

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)Kim Kardashian pokazała jak aktualnie prezentuje się w kostiumie kąpielowym

Kim Kardashian pokazała jak aktualnie prezentuje się w kostiumie kąpielowym

Kim Kardashian pokazała jak aktualnie prezentuje się w kostiumie kąpielowym

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!