Kim Kardashian na okładce CR Fashion Book (FOTO)

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/crfashionbook.com

Okładkowa zagadka Carine Roitfeld rozwiązana.

Kim Kardashian znowu zaskoczyła swoich fanów - pojawiła się na okładce pisma modowego Carine Roitfeld, CR Fashion Book. Kardashianka wzięła udział w sesji jeszcze przed urodzeniem małej North. Do zdjęć pozowała w maju – miała już wtedy pokaźny ciążowy brzuszek, który eksponowała pozując.

Jak to ostatnio w przypadku Kim bywa, nie obyło się oczywiście bez wcześniejszego stopniowania napięcia – początkowo nie było wiadomo, kto jest gwiazdą numeru. Na stronie magazynu pojawiła się zagadkowa okładka – twarz pozującej do zdjęcia zasłonięta była ozdobną maską od Maisona Martina Margiela. Na szczęście Roitfeld nie trzymała czytelników długo w napięciu – następnego dnia po publikacji zagadki ukazała się okładka z zdjęciem Kim.

Kardashianka stanęła przed obiektywem Karla Lagerfelda. Oprawą artystyczną sesji zajął się projektant Riccardo Tisci. Obydwie wersje okładki łączy charakterystyczny akcent – biżuteria. W pierwszym, zagadkowym przypadku jest to maska zdobiona kamieniami, w drugim – złoty grill, który Kim ma założony na zęby.

A to niespodzianka… Co myślicie o całej akcji?

Zdjęcia z sesji:

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

Kim Kardashian na okladce CR Fashion Book (FOTO)

Kim Kardashian na okladce CR Fashion Book (FOTO)

Kim Kardashian na okladce CR Fashion Book (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!