Kim Kardashian i Mario Dedivanovic na zdjęciu sprzed 10 lat

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/Instagram

Jak wyglądali?

Przyjaźń i makijażowa współpraca Kim Kardashian i Mario Dedivanovica trwa w najlepsze i póki co nie zapowiada się, aby ich stosunki miały ulec zmianie. Od jakiegoś czasu wspólnie organizują pokazy makijażowe, których cena wśród zainteresowanych udziałem wzbudza niemałe kontrowersję. Ale skoro można na czymś zarobić to dlaczego mieliby tego nie robić?

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER PRZYPOMINA BARDZIEJ KIM KARDASHIAN NIŻ SIEBIE

Żonie Kanye Westa w związku z ostatnim makijażowym pokazem zebrało się na wspominki i na jej instagramowym profilu pojawiło się kilka starych zdjęć. Wiedziałyśmy, że jej współpraca z Dedivanovicem trwa już ładnych kilka lat, jednak nie sądziłyśmy, że aż dziesięć! Już wtedy Kim zaczęła kolekcjonować swoje zdjęcia, a dokładniej - selfie.

Bardzo się zmienili?
Another good throw back of @makeupbymario & I! These pics are almost 10 years old 😢 LOL

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)Showtime.....

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)Good morning! Getting ready for #TheMasterClass with @makeupbymario & found this old pic of us! Can't wait to see you all there!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)We fight all day on set but we love each other! @makeupbymario Who is ready for our master class tomorrow?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!