Kim Kardashian i Cara Delevingne współpracują ze sobą!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/Instagram

Wspólny modowy projekt?

Czyżby branżę modową czekało spore zaskoczenie nową współpracą? Wygląda na to, że tak... A zgotuje je nikt inny jak Kim Kardashian i Cara Delevingne! Jesteście zaskoczone? My byłyśmy.

ZOBACZ TEŻ: Czy Kim Kardashian przesadza z przebieraniem Nori?

Hm... Czyżby świat mody coraz chętniej akceptował celebrytkę w swoich wcale nie takich skromnych progach? Można odnieść takie wrażenie, szczególnie od momentu ciążowej sesji przed obiektywem Karla Lagerfelda dla CR Fashion Book i pojawienia się Kardashianki na pamiętnej okładce Vogue'a. Kolejnym krokiem były tu z pewnością pokazy Tygodni Mody, w których Kim zaczęła regularnie brać udział, oczywiście jako widz. Nie da się ukryć, że pomocne okazały się też być przyjaźnie zawarte z projektantami znanych domów mody, m.in. Olivierem Rousteingem z Balmain i Ricardo Tiscim z Givenchy.

W tym miejscu rodzi się pytanie, na ile branża modowa rzeczywiście pozwoliła Kim przeniknąć do jej wnętrza i czy rzeczywiście można mówić tu o pełnej (albo przynajmniej częściowej) akceptacji.

Odpowiedź może przynieść kolejna współpraca, której podjęła się Kim. Przyznamy - zakrawa ona na iście modową. Świadczyć może o tym dobór partnerek tajemniczego projektu... A są nimi właśnie Cara i kultowa stylistka, ale też i redaktor naczelna magazynu Love, Katie Grand!

Trudno polemizować tu z faktem, że obie panie ze światem mody związane są od zawsze i chyba już na zawsze. Czyżby Kim właśnie w tym fakcie wypatrywała dla siebie upragnionej szansy? Hmmm...

Na razie trudno o jakiekolwiek szczegóły współpracy. Wiadomo natomiast, że podzieliły się nią ze światem i Kardashian, i Grand.

Zdradzimy Wam, że z niecierpliwością czekamy na każde następne informacje...

A Wy?
Kim Kardashian i Cara Delevingne współpracują ze sobą!

Kim Kardashian i Cara Delevingne współpracują ze sobą!

Kim Kardashian i Cara Delevingne współpracują ze sobą!

Kim Kardashian i Cara Delevingne współpracują ze sobą!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!