Kim jest Stephania Vasquez Stegman, Miss Supranational 2015

przejdź do komentarzy
miss supranational 2015 miss supranational 2015/© KAPiF

Poznajcie piękną modelkę!

Wczorajszy finał Miss Supranational 2015 skutecznie skupił na sobie uwagę całego świata show-biznesu. Trudno się dziwić... Do walki o tytuł miss stanęło 80 pięknych kandydatek. Do ostatniego etapu dotarło zaledwie 10 z nich!

ZOBACZ TEŻ: Zobaczcie, jak wypadły wybory Miss Supranational 2015

Jak się okazało, po godzinach oczekiwania i prezentacji, tytuł Miss Supranational 2015 powędrował na ręce piękności z Paragwaju! Koronę zdobyła Stephania Vasquez Stegman. Niestety, reprezentantka Polski, Ada Sztajerowska, nie zakwalifikowała się do finałowej 10.

Kim jest Miss Supranational, Stephania Vasquez Stegman

?

To pochodząca z Paragwaju 23-latka. Na co dzień dziewczyna spełnia się w modelingu - jest znaną modelką współpracującą z agencją fotomodelek civiles.com. Świat miał okazję usłyszeć o niej w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Internacional Paraguay 2011. Dało jej to możliwość startu w konkursie Miss International 2011. Nie przyniósł jej jednak większego sukcesu. Ten nadszedł dopiero w 2015 roku, dokładnie 4 grudnia, gdy zdobyła koronę Miss Supranational. Nie da się ukryć, że tytuł przypadł jej zasłużenie. Piękna Paragwajka zachwyca urodą. Koronę wręczyła jej jej poprzedniczka, pochodząca z Indii Asha Bhat.

Dodajmy, że nie była ona jedyną nagrodzoną w konkursie piękności. Pozostałe tytuły powędrowały do:
- Miss Kontynentu 2015 Ameryki Północnej i Południowej 2015 - Miss Panamy, Angie Keith;
- Miss Afryki 2015 - Miss Rwandy Sonia Gisa;
- Miss Azji i Oceanii 2015 - Miss Indii Aafreen Vaz;
- Miss Europy 2015 - Miss Słowacji Petra Denkova.

Ponadto 4. miejsce Miss Supranational zajęła Miss Meksyku, Karina Martín, 3. Miss Supranational 2015 Miss Islandii Tanja Yr Astporsdottir. 2. miejsce Miss Supranational 2015 przypadło Miss Kolumbii, Monice Castano Agudelo, z kolei 1. Vicemiss Supranational 2015 została Miss Kanady, Siera Bearchell
.

Zobaczcie, jak prezentuje się piękna Stephania.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!