Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

przejdź do komentarzy
rafał jonkisz rafał jonkisz/KAPiF

Jak Wam się podoba następca Rafała Maślaka?

Czasy, w których liczyły się wyłącznie konkursy piękności do kobiet już dawno za nami. Rafał Maślak, który zdobył tytuł Mistera Polski 2014, zrobił prawdziwe zamieszanie w show biznesie. Rok jego "panowania" szybko minął i model musiał oddać tytuł młodszemu koledze.

ZOBACZ TEŻ: PONOWNIE ZAWRZAŁO U RAFAŁA MAŚLAKA NA FACEBOOKU...

Kim jest Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015?


Rafał ma 18 lat i pochodzi z Rzeszowa. Mam 187 cm wzrostu. W przyszłym roku będzie zdawać maturę. Mimo młodego wieku może pochwalić się już kilkoma osiągnięciami. Jonkisz od sześciu lat trenuje akrobatykę sportową, jest ona jego wielką pasją. Jego pokaz otwierał nawet Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku. Jego drugą pasją są treningi na siłowni. To dzięki nim może pochwalić się TAKIM ciałem! Rafał może również pochwalić wicemistrzostwem świata, które zdobył podczas zawodów World Show Dance Championships 2014 w Pradze.- Nigdy, nawet przez chwilę, nie przypuszczałem, że wygram ten konkurs. Nie z takim zamiarem też wziąłem w nim udział. Chciałem przede wszystkim popracować nad przełamaniem swojej nieśmiałości. Praca przy wyborach Mistera Polski, otworzyła mnie. Jestem trochę przerażony, ale i bardzo podekscytowany tym, co się teraz wydarzy. Moim priorytetem jest jednak szkoła i zdanie matury, więc zrobię wszystko, żeby obowiązki szkolne pogodzić z obowiązkami Mistera Polski. Chciałbym też pogratulować wszystkim finalistom tegorocznych wyborów i podziękować im za wsparcie. Dziękuję także jurorom oraz wszystkim, dzięki którym udało mi się zdobyć ten tytuł - mówił Rafał po ogłoszeniu wyniku.

Całkiem możliwe, że go kojarzycie... Rafał brał udział w programie Mam talent, razem z kolegą doszli do ćwierć finału.

Rafał nie ma teraz ani chwili wytchnienia. Właśnie poleciał na Filipiny, gdzie będzie reprezentował Polskę na wyborach Mister International.

NO TO FRU... 😄
Kochani. Właśnie jestem w samolocie i lecę na Filipiny reprezentować Was na konkursie Mister International.
Dam z siebie wszystko i godnie będę reprezentował biało-czerwone barwy.
Trochę się boję przesiadki w Dubaju i tego oczekiwania 12 godzin na kolejny samolot, ale muszę sobie poradzić i dolecieć na czas do Manili.
Dziękuję z całego serca mojemu managerowi i Tobie @rafalmaslak - za Wasze mądre rady, pomoc i... kieszonkowe 😄
Dzięki Twojej ciężkiej pracy mam teraz łatwiejszy start i rzeczy w walizkach i same walizki, o jakich nigdy nie marzyłem.
Trzymajcie kciuki za małolata z Polski, który od razu został wrzucony na głęboką wodę i w wielki świat. Może jestem młody, ale mam ducha sportowca i się nie poddaję. DZIĘKUJĘ 😄
- czytamy na jego Instagramie.

Koniecznie dajcie nam znać, jak Wam się podoba!

NO TO FRU... 😄 Kochani. Właśnie jestem w samolocie i lecę na Filipiny reprezentować Was na konkursie Mister International. Dam z siebie wszystko i godnie będę reprezentował biało-czerwone barwy. Trochę się boję przesiadki w Dubaju i tego oczekiwania 12 godzin na kolejny samolot, ale muszę sobie poradzić i dolecieć na czas do Manili. Dziękuję z całego serca mojemu managerowi i Tobie @rafalmaslak - za Wasze mądre rady, pomoc i... kieszonkowe 😄 Dzięki Twojej ciężkiej pracy mam teraz łatwiejszy start i rzeczy w walizkach i same walizki, o jakich nigdy nie marzyłem. Trzymajcie kciuki za małolata z Polski, który od razu został wrzucony na głęboką wodę i w wielki świat. Może jestem młody, ale mam ducha sportowca i się nie poddaję. DZIĘKUJĘ 😄

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika R A F A Ł J O N K I S Z (@rafal_jonkisz)Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)

Kim jest Rafał Jonkisz, nowy Mister Polski? (FOTO)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!