Kim i błyszczyki powiększające usta

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/FusionBeauty

Na dokładkę akcja charytatywna.

Produkty LipFusion znane są na rynku kosmetyków o właściwościach spulchniających usta jako te, które naprawdę dają widoczne efekty. Kobiety, którym zależy na atrakcyjniejszym wyglądzie ust bez ingerencji chirurga bardzo chwalą sobie ich działanie, choć błyszczyki te do tanich nie należą - za zwyczajny LipFusion zapłacić trzeba 30$, a za LipFusion XL - 50$. FusionBeauty oferuje też konturówki i szminki o działaniu powiększającym, a ostatnio dołączyła do tej kolekcji jeszcze jedna linia błyszczyków, którą promuje Kim Kardashian i jej pełne usta.

Infatuation to błyszczyk dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, który ma dawać naprawdę długotrwały efekt powiększenia ust. Kosmetyk kosztuje 29$.

Istotnym szczegółem jest tutaj fakt, że z każdego sprzedanego kosmetyku jeden dolar zostanie przekazany na konto fundacji, która finansowo (i nie tylko) wspiera kobiety zmagające się ze skrajnym ubóstwem. Zarówno Kim jak i jej długoletni wizażysta, a prywatnie przyjaciel - Troy Jensen deklarują, że z dumą wspierają ten projekt.


Tutaj dowiecie się więcej o działalności fundacji 7Bar.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!