Khloe Kardashian przeszła operację nosa?! Odpowiedziała w zaskakujący sposób!

przejdź do komentarzy
khloe kardashian khloe kardashian/© Instagram/khloekardashian

Jesteśmy w szoku...

Rodzina Kardashian-Jenner zmaga się z hejtem od lat. Czy jest w tym coś dziwnego? Nie da się tego ocenić w tym kontekście. Plotki, które systematycznie pojawiają się na jej temat w sieci, rodzą płomień emocji, który celebrytki regularnie podsycają na przeróżne sposoby.

Khloe Kardashian poddawała się operacjom plastycznym nie raz. Nawet niewykwalifikowane oko jest w stanie to ocenić. Z pulchniutkiej, zahukanej dziewczynki przeobraziła się w prawdziwą seksbombę, która z naturalnością ma niewiele wspólnego.

ZOBACZ TEŻ: PAZNOKCIE KHLOE KARDASHIAN TO HIT! TERAZ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY BĘDĄ TAKIE NOSIĆ!

Wątpliwości w internautach wzbudziło jedno z ostatnich zdjęć, które Kardashianka opublikowała na Instagramie. Tym razem podejrzenia padły na jej nos. Młoda mama odpoczywa na ganku w treningowej stylizacji, w pełnym makijażu i perfekcyjnie ułożonymi włosami. Na pozór sielska chwila była najprawdopodobniej sposobem na zaprezentowanie nowego wyglądu twarzy. Fani dostrzegli, że jej nos jest dużo węższy, niż zwykle.


Zamiast ignorować komentarze, celbrytka postanowiła na nie odpowiedzieć. Nie zaskoczyła nikogo, gdyż oczywiście zaprzeczyła, jakoby poddawała się jakimkolwiek operacjom nosa. Dodała, że kształt jej nosa... zmienił się w ciąży. Zupełnie o czymś innym świadczą jej zdjęcia. Kiedy nowe fotografie porównujemy z tymi sprzed lat, nie da się nie zauważyć, że z nosem rzeczywiście stało się coś dziwnego.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN POKAZUJE BRZUCH PO CIĄŻY. CHCIAŁABYŚ TAKI I BEZ CIĄŻY (FOTO)

Co wy na to? Widzicie zmianę?


🖤

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 25-07-18, 14:51 cytuj
    I po kłamać, zabiegi medycyny estetycznej są dla ludzi, to żaden wstyd, większym wstydem jest kłamać ludziom prosto w oczy...