Khloe Kardashian nie może mieć rudych włosów

przejdź do komentarzy
khloe kardashian khloe kardashian/PR Photos

Jaki wpływ na swój wygląd naprawdę mają gwiazdy?

Khloe Kardashian niedawno przeszła dość znaczną metamorfozę i ciemnobrązowe włosy zamieniła na delikatną rudość. Najmłodsza z tria sławnych sióstr zapewniała jednak, że to dopiero pierwszy krok i wkrótce będziemy mieć okazję oglądać jej fryzurę w o wiele bardziej płomiennym wydaniu (więcej tutaj). Okazuje się jednak, że na tym pierwszym kroku koniec.

Ogromne niezadowolenie z powodu nowego koloru włosów Khloe wyraziła stacja E!, która emituje programy firmowane nazwiskiem Kardashian. Szefom stacji nie podobała się ta zmiana, bo, ich zdaniem, przez to Khloe straciła na rozpoznawalności i wyłamała się z lansowanego przez siostry, jednolitego wizerunku. Stacja zażądała, aby pani Kardashian-Odom natychmiast wróciła do poprzedniego koloru włosów.

Co miała na ten temat do powiedzenia sama Khloe?


- Uwielbiam być brunetką, nie zrozumcie mnie źle, ale bycie rudą było naprawdę świetne! Było mi dane być rudzielcem tylko przez tydzień. Kiedyś znowu wrócę do tego koloru, dzisiaj zachowuję się jak niezadowolony dzieciak, bo chcę z powrotem moje rude włosy! Moi fani tylko potęgują mój smutek, bo wszyscy powtarzają mi, że w rudym wyglądałam świetnie. Ale cóż... Praca!
Khloe Kardashian

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!