Khloe Kardashian jedną z trenerek? Całkiem możliwe! [VIDEO]

przejdź do komentarzy
khloe kardashian khloe kardashian/FameFlynet/Instagram

Ćwiczyłybyście razem z Kardashianką?

Młodsza siostra Kim Kardashian, Khloe, już dwa lata temu powiedziała "STOP" i zabrała się do ostrej pracy w walce o wymarzoną sylwetkę. Gwiazdka regularnie odwiedza siłownię, zmieniła również sposób odżywiania. W tym momencie niejeden niedowiarek przeciera oczy ze zdziwienia, bo Khloe wygląda fantastycznie!

ZOBACZ TEŻ: WŁOSY KHLOE KARDASHIAN MAJĄ CORAZ JAŚNIEJSZY KOLOR

Jakiś czas temu postanowiła pierwszy raz opowiedzieć o swojej przemianie. Okazało się, że jej droga do wymarzonej sylwetki jeszcze się nie zakończyła, a odcinek, który już pokonała był bardziej gorzki niż słodki. Khloe przez wiele lat była nazywana "najbrzydszą i najgrubszą z sióstr", jak widać nieustająca fala krytyki była dla niej prawdziwym motywacyjnym "kopem"

Ludzie uwielbiali mówić mi, że jestem gruba, może to zabrzmi dziwnie, ale wcale się za taką nie uważałam. Zbyt wiele kilogramów i niezdrowo, tak. Jakieś dwa lata temu postanowiłam wrócić do fitnessu i potraktować go jako terapię i lekarstwo na stres. Zaczęłam powoli i przeszłam do ćwiczenia 4-5 razy w tygodniu. Wszyscy musimy od czegoś zaczynać, robienie czegokolwiek jest lepsze niż nierobienie niczego. Startuj powoli, nie zniechęcaj się i nie poddawaj się. Nie ma szybkich rozwiązań jeżeli chcesz długotrwałe rezultaty. Ćwiczenia są teraz ogromną częścią mojego życia.

Khloe pokochała ćwiczyć, co możecie zauważyć w filmikach, które regularnie pojawiają się na jej Instagramie. Ma już całkiem niezłą wprawę w dawaniu sobie "wycisku" i dostarcza nam wielu motywacji. Ostatnio pojawiły się pogłoski o tym, że Khloe zastanawia się nas zostaniem... trenerką!

ćwiczenia na pupę


Nie sposób nie zauważyć, że ogromną metamorfozę przeszła również pupa gwiazdki. Kardashianka zaprzecza, że poddała się operacji plastycznej i twierdzi, że jej krągłe kształty są zasługą ciężkich ćwiczeń. Jeżeli mówi prawdę - z pewnością miałaby całą rzeszę zwolenniczek.

Ćwiczyłybyście z Khloe?No pain. No gain

Film zamieszczony przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)
G and I putting in work today

Film zamieszczony przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)Khloe Kardashian jedną z trenerek? Całkiem możliwe! [VIDEO]

Khloe Kardashian jedną z trenerek? Całkiem możliwe! [VIDEO]

Khloe Kardashian jedną z trenerek? Całkiem możliwe! [VIDEO]

Khloe Kardashian jedną z trenerek? Całkiem możliwe! [VIDEO]

Khloe Kardashian jedną z trenerek? Całkiem możliwe! [VIDEO]

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!