Kelly Osbourne broni Leony Lewis (FOTO)

przejdź do komentarzy
kelly osbourne kelly osbourne/© PR Photos

Każdy ma prawo wkładać takie ubrania, jakie lubi.

Do niedawna znana z odważnych, nietypowych, a nawet dziwacznych stylizacji Kelly Osbourne dobrze wie, co to znaczy nie być akceptowaną z powodu swojego wyglądu. Gwiazdka poczuła ostatnio potrzebę stanięcia w obronie Leony Lewis.

Zdjęcia piosenkarki z ostatnich imprez, na które włożyła charakterystyczne topy i spódnice pochodzące z - jak się okazało - jej własnej linii odzieżowej, wywołały zamęt w mediach.

Kelly skomentowała tę sytuację w magazynie Britain’s Closer: Nie mogę pojąć skąd ten cały zamęt z powodu zdjęć Leony Lewis w nietypowych sukniach - ona jest piękną dziewczyną, a ja uwielbiam, kiedy kobieta podejmuje ryzyko w związku z modą!.

Kelly skomentowała także plotki o operacji plastycznej nosa Leony: Ludzie wrednie spekulują czy zrobiła sobie nos czy nie. Nie mam pojęcia czy tak było, czy ona chciałaby to zrobić, ale sądzę że wygląda pięknie. Nawet jeżeli miała operację - to co. To jej twarz! Jeżeli dzięki temu ona czy ktokolwiek inny czuje się bardziej pewnym siebie, niech tak będzie.

Wypada rzec - brawo Kelly.


Czy podoba się Wam to, co panna Osbourne powiedziała o Leonie Lewis?

Przypomnijmy zdjęcia, które wywołały takie poruszenie:

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!