Katherine Heigl w cekinowym topie

przejdź do komentarzy
katherine heigl katherine heigl/

Opowiada Redbook o mężu i najnowszym filmie.

Magazyn Redbook na swojej listopadowej okładce zamieścił zdjęcie etatowej gwiazdy komedii romantyczynych, znanej niektórym jako Izzie Stevens, aktorki Katherine Heigl.

W brązowych włosach do ramion, dżinsach i błyszczącym turkusowym topie Katherine uśmiecha się w swój standardowy sposób. A w wywiadzie dla magazynu przyznaje, że jej mąż Josh Kelley jest wspaniałyn ojcem dla ich adoptowanej córki Nahli: Jest wspaniałym tatą, nie spodziewałam się tego, ponieważ potrafi być czasami zbytnio skupionym na sobie. Byłam zaskoczona, jak się przywiązał.

Dodaje także, że jej najnowszy film Life As We Know It może się nam nie spodobać: Ten okres (produkcji filmu) jest dla mnie zamazany. Właśnie zostałam mamą, nie wiedziałam co robić, byłam zupełnie zwariowana. Zbyt mocno się starałam. Jeżeli za mało się udzielam, nie jestem dobrą aktorką ani matką, jestem strasznie nerwowa - i wszyscy mnie nienawidzą.

Mamy nadzieję, że ten etap Katherine ma już za sobą i czekamy na wywiad, w któym opowie, jak świetnie wypadła w najnowszej produkcji.

Czy obejrzycie najnowszy film z Heigl?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!