Kate Hudson twierdzi, że każda kobieta powinna ogolić głowę (choć raz w życiu)!

przejdź do komentarzy
kate hudson kate hudson/© Instagram, StarStock

Odważyłabyś się?

Kiedy w 2017 roku Kate Hudson ogoliła głowę, nie była pierwszą gwiazdą, która to zrobiła. Wcześniej na tak odważną metamorfozę zdecydowały się Natalie Portman i Cara Delevingne. Jednak Kate poza ogoleniem głowy ma również pewne przemyślenia. Aktorka przekonująco namawia kobiety, aby przynajmniej raz w życiu zrobiły to samo, co ona. Dlaczego?

W ubiegłym roku nowa fryzura Hudson zadebiutowała na Instagramie. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła, ze zrobiła to specjalnie na potrzeby dramatu muzycznego Sister, Sister. Aktorka wyznała również, że nie miała problemu z ogoleniem głowy dla roli, jednak przerażał ją sam proces golenia, z którym musiała się zmierzyć.

ZOBACZ TEŻ: MILLIE BOBBY BROWN WRACA DO DNIA, W KTÓRYM OGOLIŁA GŁOWĘ! PORUSZA TYSIĄCE FANÓW!

Pierwszy szok minął szybko. Wkrótce Kate polubiła swój nowy look. Po tak pozytywnym doświadczeniu aktorka uważa, że wszystkie kobiety powinny golić głowy przynajmniej raz w życiu. Według niej to wyzwalające uczucie. Ludzie patrzą na ciebie inaczej- wytłumaczyła aktorka.


Czujecie się przekonane? Zdecydowałybyście się na tak odważną decyzję? A może wśród nas są kobiety, które już to zrobiły.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!