Karolina Korwin-Piotrowska ostro krytykuje Charlize Mystery!

przejdź do komentarzy
karolina korwin piotrowska karolina korwin piotrowska/Instagram, Facebook

"Myślałam, że widziałam wszystko, a jednak można mnie zaskoczyć."

Wczoraj pisałyśmy Wam o tym, że jedna z blogerek modowych, Charlize Mystery, wydała swoją pierwszą książkę, a dokładnie modowy poradnik pod tytułem Nie mam się w co ubrać. Mimo, że do sprzedaży trafiła dopiero wczoraj, zdążyła się już spotkać z olbrzymią falą krytyki.

ZOBACZ TEŻ: CHARLIZE MYSTERY POCHWALIŁA SIĘ SWOJĄ KSIĄŻKĄ

"Łącznie pasji i pracy w oczach tych, według których prawdziwa praca nie przynosi radości, stawia mnie lecz trud i zmęczenie, w pozycji lenia." #SayWhat?

O co chodzi Charlize w drugim zdaniu wstępu do książki "(Nie) Mam się w co Ubrać!", jej własnego i bardzo brawurowego autorstwa? Jest to dla mnie wielka (dawno nie widziana, choć wcale nie zapomniana) #Mystery. Czas spojrzeć prawdzie w oczy - każdy powinien się pięć razy zastanowić przed przeniesieniem swoich myśli na papier. Niezależnie od tego, czy są to refleksje na temat mody, urody albo innych rozkoszności. Kogo i czego nauczyło blogowanie? Tego nie wiem. Ale wiem, że warto pamiętać, czego uczyła pani nauczycielka na lekcjach polskiego. Chyba, że ktoś leżał na ławce w Pozycji Lenia?
- czytamy na facebookowym profilu Freestyle Voguing.

Do dyskusji włączyła się również jednak z kontrowersyjnych, polskich dziennikarek, Karolina Korwin-Piotrowska. Udostępniła wspomniany wyżej post, który ostro skomentowała.

szok i niedowierzanie
czy ktoś rozumie, o co jej, biednej szafiarce chodzi?

ja czegoś tak jednoznacznie idiotycznego, czegoś, co nie pozostawia żadnych złudzeń w kwestii braku nawet resztek komórek mózgu w życiu nie widziałam. myslałam, że widziałam wszystko, a jednak mozna mnie zaskoczyć
- napisała na swoim profilu.

Co myślicie o jej wypowiedzi? Zareagowała za ostro?Karolina Korwin-Piotrowska ostro krytykuje Charlize Mystery!

Karolina Korwin-Piotrowska ostro krytykuje Charlize Mystery!


Post użytkownika Freestyle Voguing.
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!