Karolina Gliniecka - CharlizeMystery - blogerka o zarobkach

przejdź do komentarzy
karolina gliniecka karolina gliniecka/YouTube

Słyszeliście już o niej?

Karolina Gliniecka, w sieci znana jako CharlizeMystery, zdobyła nagrodę "Najlepszego Bloga Stylowego Roku 2013" w plebiscycie Modne Kreacje podczas Warsaw Fashion Street.

Czym wybiła się z gąszczu modowych blogerek?

Ma spore doświadczenie w blogowej branży, jej stylizacje można śledzić od 5 lat. Daleka jest od wywoływania skandali, chce być kojarzona z modą, a nie światem celebrytów. Ponadto chętnie opowiada o swojej operacji plastycznej - postanowiła zrobić korektę nosa, jest to jedna z lepszych decyzji w jej życiu i jak, sama przyznaje zabieg ten dodał jej pewności siebie.

Karolina udzieliła wywiadu Gosi Boy, oto najbardziej łakome kąski:

O byciu blogerką-celebrytką:
- Nie jestem celebrytką i nie chcę nią być. Ja chcę, żeby kojarzono mnie z modą, z blogiem, a nie z tym, że byłam tydzień temu na pokazie i stanęłam na ściance. Nie chcę, żeby biegali za mną fotoreporterzy i robili mi kontrowersyjne zdjęcia. Ja jednak wolę to spokojne moje życie z blogiem, z moim chłopakiem, a nie chodzenie na ścianki i wymyślanie coraz to nowszych skandali, bo jednak to nie moja bajka.

O zawodzie blogera:
- Nie wstydzę się tego, chociaż słyszałam ostatnio od blogerów modowych, że wstydzą się przyznawać do tego, że są blogerami. Mówią, że traktują ich wtedy ludzie z dystansem, śmieją się, że mają niepoważny zawód, że tylko ciuszki, przebieranki. Ja traktuję to trochę inaczej.

O swoich zarobkach:
- Są to spore pieniądze. Nie chcę mówić ile dokładnie, ale jeszcze mnie nie stać na kupno mieszkania, ale mam nadzieję, że kolejne dwa lata będą przełomem. Ale są to spore kwoty i nie wstydzę się absolutnie, że zarabiam na tym blogu. Bo to jest też miara sukcesu, jakaś na pewno.

Jej stylizacje możecie obejrzeć tutaj.

Lepiej ubrana od Kasi Tusk, Maffashion i innych blogerek razem wziętych?Karolina Gliniecka-CharlizeMystery-znana blogerka o zarobach

Karolina Gliniecka-CharlizeMystery-znana blogerka o zarobach

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!