Kalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

przejdź do komentarzy
najlepsze kosmetyki najlepsze kosmetyki/materiały prasowe / Instagram

Chciałybyście?

Magia świąt bożego narodzenia to coś naprawdę niesamowitego. Chociaż pewnie zgodzicie się ze mną, że z roku na rok niestety działa na nas coraz mniej... Całe szczęście kilka lat temu ktoś wpadł na świetny pomysł i zaproponował nam rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogły umilić sobie oczekiwanie na święta. Mowa oczywiście o kalendarzach adwentowych. Ale nie takich zwykłych! Gdy byłyśmy dziećmi, otwierałyśmy okienka i wyjmowałyśmy z nich czekoladki. Dzisiaj...

ZOBACZ: POMYSŁY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE - GADŻETY, KTÓRE CHCIAŁBY KAŻDY!

... zamiast czekoladek wolimy kosmetyki! Tak, do świetna opcja dla dużych dziewczynek. A już na pewno, gdy jesteście na diecie! A teraz jest ostatni dzwonek na zakup kalendarza, bo adwent i odliczanie do świąt tuż-tuż.

Dzisiaj mamy dla Was 7 kalendarzy, które znajdziecie w ofercie znanych marek dostępnych na polskim rynku. Szukajcie ich przede wszystkim w stacjonarnych sklepach, bo niektóre z nich zostały już wyprzedane online. A to tylko świadczy o ogromnym sukcesie tego pomysłu!

My chyba nie potrafiłybyśmy zdecydować się na jeden... Bardzo kusi ten z Rituals (widziałyśmy go na żywo i... pachnie obłędnie!). Podobnie, jak te od Clinique, Clarins i The Body Shop. Z resztą - zobaczcie i przekonacie się same!

ZOBACZ: JUŻ W SKLEPACH- KALENDARZE ADWENTOWE Z KOSMETYKAMI NA 2017 ROK!

Który chciałybyście mieć?Kalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

Clarins - Kalendarz Adwentowy Precious Holiday Zestaw - 459 złKalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

Kalendarz adwentowy Clinique - 24 Days of Clinique - 359 złKalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

Nuxe - ADVENT BOX SET „10 BEAUTY TREASURES” - 249 złKalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

NYX - The Lippie Countdown Advent Calendar - 239 złKalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

Rituals - The Ritual of Advent 2017 - Kalendarz adwentowy XL - 259 złKalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

Sephora - Winter Wonderland - kalendarz adwentowy - 129 złKalendarze adwentowe - to ostatnia szansa, by je kupić! (FOTO)

The Body Shop - 25 Days Deluxe Advent Calendar - ok. 350 zł


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!