Kaja Paschalska po obłędnej metamorfozie! Ostatni raz ścinała włosy dekadę temu

przejdź do komentarzy
kaja paschalska kaja paschalska/AKPA, Instagram

"To był szalony krok".

Decyzji o obcięciu długich włosów nie podejmuje się łatwo. Moje włosy sięgały poniżej linii bioder, a zanim zdążyłam wytłumaczyć fryzjerce, jak chce je skrócić, ona już wyciągała do mnie rękę z obciętym kucykiem. Choć od mojej wizyty u fryzjera minęło dopiero pięć dni, do dziś jestem jej wdzięczna, że podjęła tę decyzję za mnie. Metamorfoza była mi zdecydowanie potrzebna. Odświeżyła nie tylko mój wizerunek, ale i poprawiła samoocenę.

Równie drastyczną metamorfozę przeszła Kaja Paschalska. Obok opublikowanego zdjęcia zamieściła niezwykłe przesłanie.

Cudownie jest odważyć się wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone. Nie po to, żeby od razu rzucić się na główkę w nieznane (chociaż pewnie tak też można #yougogirl 💪) Po prostu wyleźć, rozejrzeć się i zrobić UPDATE - jak ja to widzę? Co czuję? Co tak naprawdę mi się podoba? Czy czegoś mi brakuje? Na co mam dzisiaj ochotę?- komentuje aktorka.

ZOBACZ TEŻ: JOANNA KORONIEWSKA ZNÓW EKSPERYMENTUJE. TAK CIEMNYCH WŁOSÓW JESZCZE NIE MIAŁA

Brzmi banalnie, ale czasem ciężko jest odpowiedzieć szczerze. Szczególnie jeśli odpowiedź wychodzi poza ramy obrazu siebie, którego zazwyczaj tak zawzięcie bronimy w swojej głowie. I nie chodzi o to, żeby zastąpić stare oczekiwania nowymi. Nieeeeeee. Chodzi o to, żeby przewietrzyć mózg, dać sobie trochę luzu, przestrzeni. Poprzyglądać się, sprawdzić, zbadać.


Badam/sprawdzam/przekraczam swoje ‘granice’ w swoim tempie (w sumie w kwestii włosów - ostatni raz ścięłam je ponad dekadę temu więc to był dla mnie szalony krok 🤭🤪) i sprawia mi to ogromną radochę. Dobrze mi z tą przestrzenią w głowie. A o to przecież chodzi, nie? 😉

ZOBACZ TEŻ: CZAS NA KRÓTKIE CIĘCIE, CZYLI FRYZURY, KTÓRE TEJ JESIENI POWRACAJĄ DO ŁASK!

Gratulujemy odważnej decyzji! Bob z asymetrycznym przedziałkiem wygląda rewelacyjnie.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 02-12-18, 23:43 cytuj
    Super że autorka zadowolona ale jakby do mnie "fryzjerka wyciągała rękę z obciętym kucykiem" bez konsultacji ze mną to bym była wkurzona. Uważam że każda decyzja powinna być omówiona z klientka. Rozumiem że fryzjer jest specjalistą i zna się na włosach oraz co komu pasuje ale jednak wykonuje usługę i jego zdaniem jest dobrać fryzurę także do życzeń klienta.
    A co do Kai to faktycznie jej ładnie w takiej fryzurce
    Nie masz konta? Zarejestruj się!