Drogie czytelniczki, już wkrótce Zeberka.pl zyska nową szatę graficzną

przejdź do komentarzy
zeberka zeberka/unsplash.com@Emma Matthews

Zobaczcie, co nowego znajdziecie w środku.

Drogie czytelniczki, już od 11 lat dzielimy się z Wami naszą pasją do piękna. My kobiety lubimy się zmieniać, dlatego nadszedł czas również na zmianę szaty graficznej. Wkrótce ruszy zupełnie nowa, odmieniona Zeberka.pl. Wśród zaplanowanych przez nas zmian znajdziecie sporo nowości, które ułatwią Wam korzystanie z serwisu.

Wierzymy, że piękno nie ma granic. Chciałybyśmy, aby współczesne społeczeństwo patrzyło na nie z innej perspektywy, więc nie staramy się go definiować, lecz prezentować jego realistyczne spektrum. Nowa Zeberka to mnóstwo artykułów o bardzo kobiecej tematyce. Znajdziecie tu między innymi recenzje kosmetyków, artykuły o najgorętszych beauty trendach oraz publikacje na temat mody. Powstanie także zupełnie nowa kategoria, którą tworzyłyśmy z wielkim podekscytowaniem i radością, lecz póki co pozostawiamy ją jeszcze w tajemnicy.

ZOBACZ TEŻ: KONKURS: ROZDAJEMY 20. CUDNYCH ZESTAWÓW KOSMETYKÓW!

W trosce o przyszłość naszej planety stworzyłyśmy sekcję w całości poświęconą tematyce naturalnych kosmetyków. Wspólnie zastanowimy się nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszej skóry. Kontynuujemy cykl artykułów o zero waste i domowych kosmetykach. Proponujemy Wam też autorskie cykle, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej w polskim internecie.

Cenimy Wasze zaangażowanie i to jak chętnie dzielicie się z nami własnymi doświadczeniami. W związku z tym stworzyłyśmy całkiem nową sekcję, którą w całości poświęciłyśmy Waszym recenzjom oraz opiniom na temat kosmetyków. Zachęcamy do odwiedzin i pozostawiania komentarzy również na Instagramie, gdzie codziennie pokazujemy, jak wygląda życie redakcji od kuchni.

ZOBACZ TEŻ: CZYTELNICZKI ZEBERKA.PL WYBIERAJĄ NAJLEPSZY KOSMETYK ROKU!

Nowa szata graficzna zadebiutuje niebawem. Zeberka będzie bardziej przejrzysta, a działy tematyczne lepiej wyeksponowane. Chcemy uprzyjemnić Wam czas, który spędzacie z nami na stronie. Mamy nadzieję, że zaakceptujecie i polubicie wszystkie zaproponowane przez nas zmiany. Kładziemy nacisk na uporządkowanie treści i łatwość w poruszaniu się po stronie. Serdecznie zapraszamy! Nie możemy doczekać się Waszych cennych opinii.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj
 • gość 25-05-19, 12:14 cytuj
  jprl:/ kolejne zmiany:/ Już kozaczka zmienili i nie da się tam wchodzić!!! Beznadziejne galerie, quizy i bałagan na stronie. Mam nadzieje, że Ty Zeberko nam tego nie zrobisz. Dla mnie wygląd Zebry jest w porządku, możecie wprowadzić nowe treści, ale nie zmieniajcie czegoś co działa dobrze.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 10-05-19, 09:51 cytuj
  Od siebie chciałabym dodać żebyście nie bawili się w "upiekszanie" dopóki poziom tego co wrzucacie na stronę pozostanie taki niski. Nawet najładniejsze opakowanie nie ukryje że nie ma tu nic ciekawego do czytania
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 10-05-19, 07:39 cytuj
  Mam nadzieje, że nie będzie jak na kozaku. Przestałam go czytać przez nową "lepsza" szatę graficzna:(
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 09-05-19, 23:02 cytuj
  gość, 04-05-19, 08:20 napisał(a):
  Jak będzie tak, jak na Kozaczku to się załamię :(


  Dokładnie. Wytrzymałam trzy dni odkąd zmienili wygląd i przestałam chodzić na Kozaczka.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 04-05-19, 08:20 cytuj
  Jak będzie tak, jak na Kozaczku to się załamię :(
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 03-05-19, 08:50 cytuj
  Przydałaby się tez nowa redakcja
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 03-05-19, 07:51 cytuj
  Świetnie, nadszedł już czas na zmiany, powodzenia! :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 02-05-19, 09:08 cytuj
  no nie :D Jeśli zrobicie to samo, co na Kozaczku, to już do was też nie będę wchodzić! Zmiany robi się na LEPSZE, a nie na gorsze, bez jakiegokolwiek testowania i pytania o zdanie.
  Bye bye zeberka :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!