Już jest listopadowe wydanie magazynu Harper's Bazaar!

przejdź do komentarzy
harper's bazaar harper's bazaar/mat. prasowe

O czym przeczytamy w najnowszym wydaniu Harper's Bazaar?

Listopadowe wydanie Harper's Bazaar to 188 stron dla wszystkich tych, którzy kochają modę i interesują się kulturą oraz sztuką, a przy tym doceniają dobre dziennikarstwo i ekskluzywne sesje zdjęciowe.

Na okładce listopadowego numeru pojawiła się gwiazda serialu Downton Abbey w sukience Valentino. Michelle Dockery zdradza nam między innymi, jak skomplikowane relacje łączą ją z Lady Mary, jej filmowym alter ego.

W tym miesiącu na łamach Harper's Bazaar gościć będzie też znakomita aktorka polskiego pochodzenia - Mię Wasikowską, reżysera Jerzego Skolimowskiego, którego film „11 minut” jest polskim kandydatem do Oscara, piosenkarkę Lou Doillon, legendę polskiej fotografii Tadeusza Rolke i projektanta Tomasza Ossolińskiego. To pięć wywiadów z ludźmi, których życie fascynuje i inspiruje. Na szczególną uwagę zasługuje również historia Jazmin Grace Grimaldi. Wnuczka Grace Kelly po raz pierwszy opowiada, jak to jest, gdy dopiero będąc nastolatką poznaje się swojego ojca, a okazuje się nim książę Monako.


W Harper's Bazaar najważniejsza jest jednak moda. Styliści magazynu przedstawiają najmodniejsze kolory, wzory i fasony jesieni. Redaktorzy rozszyfrowują tajemnicę Chloe Girl i przedstawiają efekty współpracy Balmain i H&M. A pięć sesji mody to pięć różnych, zachwycających światów. Z jednej strony klimaty jak z baśni, z drugiej – nowoczesne zestawienia dżinsu i koronek.

Dodatkową atrakcją tego wydania jest specjalny dodatek o architekturze, modzie i designie. Obok opowieści o legendach światowego wzornictwa znaleźć można także subiektywny wybór najważniejszych ikon designu XX wieku oraz trendy na najbliższe lata.

Już jest listopadowe wydanie magazynu Harper's Bazaar!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!