Już DZIŚ w Soho Factory rusza Slow Weekend!

przejdź do komentarzy
slow market slow market/mat. pras.

Jutro w Soho Factory rusza Slow Weekend!

Targ ze zdrową żywnością, gimnastyka na świeżym powietrzu, atrakcje i warsztaty dla dzieci oraz akcje charytatywne na rzecz zwierząt - wszystko to już jutro w warszawskim Soho Facotory. W dniach 20-21 czerwca odbędzie się II edycja Slow Weekend.

W dniach 20-21 czerwca na terenie Soho Factory odbędzie się już druga edycja pikniku Slow Weekend. Podczas wydarzenia odwiedzić będzie można ponad 400 stanowisk prezentujących zdrową żywność, w tym ponad 40 foodtracków, ubrania, tworzone przez rodzimych projektantów zgodnie z założeniami świadomej mody, dodatki do wnętrz, biżuterię oraz sztukę. Oprócz strefy targowej, będzie można odwiedzić stanowiska edukacyjne oraz charytatywne oraz różne strefy przygotowane dla uczestników.

Strefy Slow Weekend:

Strefa Slow Food

W namiocie Magazynu Vege będzie można kupić książki o tematyce wegetariańskiej i pro zwierzęcej oraz gadżety (torby, koszulki, drobne akcesoria), z których całkowity dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Viva m. in. wydawanie magazynu Vege. Wykład na temat „Korzyści i zagrożenia diet roślinnych”, który poprowadzą dietetyczki z Wege Centrum.

Strefa Slow Fashion

W tej strefie będzie można zakupić ubrania, biżuterię, akcesoria czy designerskie meble. Większość z nich produkowana jest w małych ilościach lub nakładach, co sprawia, że stają się doskonałą alternatywą dla sieciowych sklepów i wielkich producentów. Podczas imprezy wystawi się m.in. Partner Startegiczny Slow Weekend SHOWROOM. W tej strefie pojawi się również jedna z topowych blogerek modowych – Joanna Glogaza (Style Dogger), autorka książki Slow Fashion, którą podpisywać będzie na stoisku odzieżowym marki Lunaby.

Strefa Dziecka


W namiocie ELLE DECORATION znajdzie się mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Odbędą się m.in. warsztaty malowania ceramiki, konkurs plastyczny z nagrodami, warsztaty mydlarskie, wystawa aktywnościowa, kreatywne warsztaty dla dzieci oraz tworzenie makiety miasta.

Strefa Relaksu

W strefie przygotowanej przez magazyn MALEMEN będzie można skorzystać z licznych aktywności fizycznych przygotowanych przez doświadczonych instruktorów. Odbędą się zajęcia rozciągające, odprężające, bardzo korzystnie wpływające na nasze zdrowie. Wszystko pod okiem specjalistów.

W Strefie chillout na uczestników czekać będą leżaki, muzyka, drinki bezalkoholowe i alkoholowe, stoiska z make up’em i Barber Shop.

Ponadto swoje oddzielne stanowisko przygotuje Fundacja Viva!, działająca na rzecz zwierząt. Zbierane będą środki na Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach, a Michał Torzecki, warszawski artysta i malarz zaprezentuje swoje prace obrazujące zwierzęta do adopcji. Część dochodu ze sprzedaży prac zostanie przekazana na rzecz Fundacji Viva, a dokładnie na namiot edukacyjny w Schronisku!

Organizatorem Slow Weekendu jest Grupa Slow, która ma na swoim koncie takie wydarzenia jak Targi Mody Slow Fashion oraz targ spożywczy Slow Market Nad Wisłą. Zlot foodtrucków współorganizowany jest przez Żarcie Na Kółkach, a strefę muzyczną i barową organizują Hocki Klocki / Nad Wisłą. Partnerem Strategicznym imprezy jest Soho Factory.


Slow Weekend #2 #Lato
20-21 czerwca 2015 r., Soho Factory, Warszawa, ul. Mińska 25
Godziny otwarcia: 10:00 - 20:00, wstęp wolny.
Goście ze zwierzętami mile widziani.
Ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych.
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!