Julianne Moore przeciwna operacjom plastycznym

przejdź do komentarzy
julianne moore julianne moore/© PR Photos

Ona nie potrzebuje do szczęścia chirurga plastycznego.

Julianne Moore to jedna z nielicznych aktorek, które zachowały zdrowy rozsądek. Dla niej na siłę odmładzany wygląd nie jest priorytetem.

Magazynowi Health gwiazda udzieliła wywiadu, w którym zapytana o to czy zdecyduje się kiedyś na chirurgiczne poprawianie urody odpowiedziała:

Moją dewizą jest: "Żyj i pozwól żyć innym. Niektóre z tych zabiegów, które mają odmładzać... Nie wiem, czy naprawdę kogoś odmładzają. Myślę, że większość z nich sprawia, że wyglądasz, jakbyś zrobiła coś z twarzą. Nawet po laserze twarz robi się taka błyszcząca, jakby nic się jej nie trzymało. Taka bardzo, bardzo błyszcząca twarz, bez normalnej patyny, więc człowiek zastanawia się: "Co z nimi nie tak?". - I dodaje - Ciężko jest się starzeć, więc niech ludzie robią to, na co mają ochotę, ale myślę, że zaczęło funkcjonować jakieś nowe poczucie normalności. Straciliśmy poczucie tego, jak wygląda prawdziwa twarz!.


Trudno o bardziej trafne stwierdzenie. Niestety Julianne Moore jest jedną z nielicznych aktorek, której prawdziwą twarz możemy jeszcze oglądać.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!