Julia Wieniawa przywraca makijaż z lat '90!

przejdź do komentarzy
julia wieniawa julia wieniawa/AKPA.PL

I chociaż niechętnie wrócilibyśmy do tamtych czasów jeśli chodzi o makijaż, ten chętnie wypróbujemy!

Ostatni weekend obfitował w celebryckie imprezy i gwiazdorskie ścianki. Na otwarciu luksusowego hotelu Narie Resort&Spa pojawiła się również Julia Wieniawa, której makijaż z miejsca przykuł naszą uwagę. Z daleka widać, że jest to makijaż w stylu lat '90!

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA TESTUJE PODKŁAD ZNANEJ MARKI

Na pewno teraz zadajecie sobie pytanie WTF, przecież makijaż w tamtym okresie to było jedno wielkie nieporozumienie - niezblendowane zielenie, cienkie brwi i henna w różnych miejscach na ciele.

A pamiętacie brokat, który królował niezmiennie do 2000 roku? Może nie w takim wydaniu i tak starannie zrobiony, jak można to zobaczyć dzisiaj, ale powiedzmy sobie szczerze - w tamtym okresie nikt tak gorączkowo nie sprawdzał ani stylizacji gwiazd, ani ich makijażu. Wszyscy naśladowali gwiazdy ślepo i nikt nie zadawał sobie pytania "po co" ani "dlaczego".

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA W CUKIERKOWEJ STYLIZACJI TONIE W BROKACIE. TYM RAZEM PRZESADZIŁA?


Cóż, na szczęście Julka dobrze zinterpretowała trendy z lat '90 i połączyła to w technice makijażu w stylu "glow make up". Widzicie ten delikatny brokat na powiece? Subtelny, ale bardzo korzystny. Szczególnie mocno aktorka zaakcentowała kącik oka - w związku z tym, że ma "opadniętą" powiekę, jej makijaż musi być wykonany jeszcze dokładniej, niż w przypadku otwartej i widocznej powieki. Uważamy to jednak za wielki plus!

Jakie trendy z tamtych lat Waszym zdaniem dobrze odnalazły by się dzisiaj na ściankach?
Julia Wieniawa przywraca makijaż z lat '90!
Julia Wieniawa przywraca makijaż z lat '90!
Julia Wieniawa przywraca makijaż z lat '90!
Julia Wieniawa przywraca makijaż z lat '90!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 01-10-18, 20:57 cytuj
    Wyglada jak Awatar :D
  • gość 01-10-18, 18:51 cytuj
    Kiedyś myślałam, że ona jest naprawdę ładna. Teraz jednak zmieniłam zdanie. Jeżeli nie ma profesjonalnego makijażu jest przeciętna i odrobinę odpychająca.