Julia Pietrucha: Jestem dziewczyną Mad Mena!

przejdź do komentarzy
julia pietrucha julia pietrucha/HOT

W wywiadzie dla nowego numeru pisma Hot aktorka opowiada o swoich modowych inspiracjach.

Jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenie, Julia Pietrucha, w grudniowym numerze pisma Hot postanowiła zdradzić czytelniczkom sekrety swojego niepowtarzalnego stylu oraz nowej, szczuplejszej o dwa rozmiary sylwetki.

Pytana o to jak udało jej się schudnąć w tak szybkim czasie aktorka odpowiada:

Schudłam, odkąd przestałam jadać na mieście. Jem wszystko, ale wyeliminowałam z diety cukier. Nie było to dla mnie dużym wyrzeczeniem, bo nigdy nie przepadałam za słodyczami – po prostu przez lata były w domowych zwyczajach. Biegam i ćwiczę jogę, ale bez żadnych rygorów. Nie jestem zbyt systematyczna.

Z wywiadu dowiadujemy się także, że Julia podziwia styl aktorki Chloë
Sevigny
i to ją uważa za wzór godny naśladowania.


Chloë może sobie pozwolić na to, by nosić wyłącznie ubrania projektantów – a łączy je z rzeczami vintage, które wyszukuje w second-handach. Podobnie jak ja, lubi bawić się modą. To moja największa ikona stylu.

Pietrucha nie ukrywa swojego zamiłowania do stylu retro gwiazda, które podkreśla często za pomocą strojów nawiązujących do klimatu lat 50. i 60.

Kupiłam sobie teraz okulary z oprawkami z epoki Mad Mena, a gdy byłam w Stanach, na targu vintage upolowałam pięć (pięknych, rozkloszowanych sukienek z mocno podkreśloną talią (patrz: Mad Men, 1. sezon!). Są bardzo eleganckie, delikatne i mają piękne materiały.

Cały wywiad z Julią Pietruchą przeczytacie w najnowszym numerze pisma Hot.


Julia Pietrucha: Jestem dziewczyną Mad Mena!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!