Joanna Liszowska przefarbowała swoje blond włosy. Wygląda zupełnie inaczej!

przejdź do komentarzy
joanna liszowska joanna liszowska/instagram.com/joannaliszowskaofficial

Nie uwierzysz, jaki kolor wybrała!

Joanna Liszowska ma swój styl i doskonale się w nim czuje. Do tej pory większość Polaków kojarzyła ją z wybranych ról w rodzimych produkcjach oraz z kręconych blond włosów, które były jej znakiem rozpoznawczym. To już przeszłość - Joanna nosi teraz na głowie brąz i to w bardzo prostej wersji!

Jeszcze kilka dni temu aktorka pojawiła się na ramówce Polsatu w długich blond włosach. Stylizacja, którą wybrała sprawiła, że media natychmiast porównały ją do Kim Kardashian. Tymczasem kilka dni później, na premierze filmu Całe szczęście Joanna pojawiła się w prostych, długich włosach... przefarbowanych na ciemny brąz! Co za zmiana!

ZOBACZ TEŻ: WYLEWAJĄCE SIĘ PIERSI I SUKIENKA W ODCIENIU NUDE, CZYLI... (FOTO)

Za metamorfozę aktorki odpowiada znany fryzjer Kajetan Góra. Nie tylko przefarbował jej włosy, lecz także ułożył je w wysoko upięty kucyk. Pojawiły się głosy, że to typowo odwzorowany koński ogon a’la Ariana Grande. Gdyby się przyjrzeć - to kolor faktycznie jest bardzo podobny.


Mediom nie umknęła też oryginalna stylizacja Joanny, która na ściance pojawiła się w sportowej koszulce w kolorze czerwonym oraz długiej, tiulowej spódnicy, z wysokim rozcięciem.

Jak Wam się podobają nowe włosy oraz wybrana stylizacja?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 07-03-19, 10:53 cytuj
    Może wam nie przeszkadza jazda po pijaku, ale dla mnie to babsko jest nieodwołalnie skończone. Nieważne w ilu marnych serialikach się pojawi