Joanna Krupa broni Mateusza Magi (FOTO)

przejdź do komentarzy
mateusz maga mateusz maga/DDTVN, Instagram

Prowadząca Top Model krytykuje ataki na modela.

Fala nienawiści jaką wywołał Mateusz Maga, stała się jednym z gorących tematów ostatnich tygodni. Uczestnika Top Model spotkała niezasłużona, wyjątkowo agresywna krytyka i ze strony pozostałych uczestników programu, i internautów.

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Maga: Boję się, że zostanę pobity...

Jak się okazało, 22-latek nie radzi sobie z nienawiścią kierowaną w jego stronę. Na szczęście może liczyć też na głosy wsparcia ze strony fanów i mediów. W jego obronie stanęła m.in. Joanna Krupa. Prowadząca Top Model bardzo chwaliła w DDTVN modela, odcięła się też ostro od krytykujących go.

- Ja jak zobaczyłam, że jest pewna strona na Facebooku, to w ogóle jest mi przykro, że ludzie tak go krytykują. On ma twarz jedną na milion. Jakby jakiś fotograf go zobaczył, to może być naprawdę... U nas w Stanach to by było normalne. Trochę wygląda jak facet, troszkę jak dziewczyna, ale buźkę ma przepiękną. Jest wstydliwy, jest inny, ale dlaczego go krytykują?! Ma szanse! Ma taką buźkę, która jest naprawdę niespotykana.

W rozmowie zwróciła uwagę także na wrażliwość, jaką obdarzony jest model o wyjątkowej androgynicznej urodzie.

- Na castingu, jak Marcin Tyszka mu zrobił polaroida, przepiękne, on ma te policzki niesamowite, ale on sam musi to chcieć. Chce to, ale jeszcze nie ma motywacji. Jak jest krytyka to bardzo to bierze do serca, za bardzo. Musi mieć troszkę grubszą skórę.

Zgadzacie się z Joanną?

Cały materiał z modelką znajdziecie TUTAJ


Joanna Krupa broni Mateusza Magi (FOTO)

Wczytywanie

#androgynous boy #headshot #MateuszMaga #modelscom #malemodelscene #polishmodel #modelsdot #freshface #androgynousmodel #modelsdotcom without #modelagency #newface #portrait #malemodels #malemodel #twarz #androgyny #moda #portraits #lookbooknu #2morrow #fashionstory #designscene

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

#boy #chłopak #polishboy #face #fashion #guy #Love

Zobacz w InstagramieWczytywanie

#MateuszMaga #MAGHEW

Zobacz w Instagramie


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!