Joan Smalls używa kremu przeciwsłonecznego do konturowania twarzy!

przejdź do komentarzy
joan smalls joan smalls/© Forum, BackGrid

Zobaczcie, jak to zrobić.

Konturować można na różne sposoby. Dziwne triki z użyciem łyżki lub maseczek najprawdopodobniej pobiła Joan Smalls, która opowiedziała o swoim genialnym pomyśle na konturowanie. Supermodelka używa kremu przeciwsłonecznego do rozświetlania i konturowania!

Gdybyśmy miały zastanawiać się, w jaki sposób krem przeciwsłoneczny może konturować twarz, najprawdopodobniej minęłoby wiele miesięcy, zanim znalazłybyśmy odpowiedź. Na szczęście modelka wyjaśniła to w jednym z wywiadów.

Krem przeciwsłoneczny aplikuje na najbardziej wysunięte punkty twarzy, ponieważ większość filtrów przeciwsłonecznych zawiera błyszczące drobinki, dzięki czemu tworzy efekt podobny do rozświetlacza. Jak zatem dochodzi do konturowania?

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC POKAZUJE SWOJE ULUBIONE PRODUKTY DO KONTUROWANIA TWARZY (FOTO)


Krem przeciwsłoneczny na wysokich punktach twarzy, spowoduje, że słońce ich nie opali, a przyciemni tę część twarzy, na której nie zastosowano kremu przeciwsłonecznego, czyli te, które zazwyczaj przyciemniamy podczas konturowania- tłumaczy modelka.

Podczas gdy pomysł Joan nie jest najgorszy, jeszcze lepszym pomysłem jest nałożenie kremu przeciwsłonecznego na całą twarz. Nie zapominajcie o tym, wystawiając skórę na długotrwałą ekspozycję na promienie słoneczne.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE, JAK KONTURUJE TWARZ, ALE...

Co o tym sądzicie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!