Ewa Chodakowska: Szkoda że nie można chodzić po ulicy w takiej sukni! (FOTO)

przejdź do komentarzy
ewa chodakowska ewa chodakowska/KAPiF

Zobaczcie piękna kreację, którą wybrała na bal fundacji TVN.

Wczoraj wieczorem w Warszawie odbył się coroczny bal charytatywny organizowany przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". Kiedy zobaczyłyśmy zdjęcia zrobione przez fotoreporterów, do głowy przyszła nam tylko jedna myśl - na tym balu pojawili się dosłownie WSZYSCY! Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. Ewa Chodakowska. Jesteście ciekawe, jak wyglądała?

ZOBACZ: DEYNN: CHODAKOWSKA JEST JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRĄ SZANUJĘ. ODPIER***CIE SIĘ OD NIEJ!

Ewa, podobnie jak wiele z zaproszonych pań, postawiła na typowo balową kreację. Wybrała dla siebie projekt Ermanno Scervino w kremowym odcieniu. Internauci zgodnie twierdzili, że w modowym pojedynku znanych trenerek, Ewa zdecydowanie przebiła Annę Lewandowską.

- Na co dzień skupiamy się z moim mężem na pracy.. nie ma tutaj miejsca na bankiety, czerwone dywany, pokazy mody czy inne wydarzenia, których na przestrzeni tygodnia jest pełno.. a co dopiero w ciągu roku.. Jest natomiast jedno wydarzenie w roku - BAL Fundacji "Nie jesteś sam" - kiedy nie może nas zabraknąć ❤️❤️ Całkowity dochód jest przekazywany na leczenie i rehabilitacje podopiecznych fundacji 😍😍 Cieszę się, ze mogliśmy być jego częścią❣️Na te okazję zamówiłam z @luisaviaroma suknię włoskiego projektanta @ermannoscervino.. jak się później okazało Luisa via Roma, zdecydowała się sprezentować mi te suknię ❤️❤️ co było dla mnie niemałym zaskoczeniem 😍😍dziękuje!! Wróciłam do domu i jeszcze długo nie chciałam jej zdjąć 😅😅 szkoda ze nie można tak chodzić po ulicy 😬😬 No nic.. do następnego roku ❤️❤️ #ball #lastnight #dress #luisaviaroma #ermmanoscervino PS. Dziękuje @annapuslecka za współpracę 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 za ratowanie sytuacji i kosmicznie sprawne akcje 😍😍 jesteś z innej planety 🚀🚀🚀 - napisała na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: EWA CHODAKOWSKA DO INTERNAUTKI: OGARNIJ SIĘ


Jak Wam się podoba jej stylizacja?Na co dzień skupiamy się z moim mężem na pracy.. nie ma tutaj miejsca na bankiety, czerwone dywany, pokazy mody czy inne wydarzenia, których na przestrzeni tygodnia jest pełno.. a co dopiero w ciągu roku.. Jest natomiast jedno wydarzenie w roku - BAL Fundacji "Nie jesteś sam" - kiedy nie może nas zabraknąć ❤️❤️ Całkowity dochód jest przekazywany na leczenie i rehabilitacje podopiecznych fundacji 😍😍 Cieszę się, ze mogliśmy być jego częścią❣️Na te okazję zamówiłam z @luisaviaroma suknię włoskiego projektanta @ermannoscervino.. jak się później okazało Luisa via Roma, zdecydowała się sprezentować mi te suknię ❤️❤️ co było dla mnie niemałym zaskoczeniem 😍😍dziękuje!! Wróciłam do domu i jeszcze długo nie chciałam jej zdjąć 😅😅 szkoda ze nie można tak chodzić po ulicy 😬😬 No nic.. do następnego roku ❤️❤️ #ball #lastnight #dress #luisaviaroma #ermmanoscervino PS. Dziękuje @annapuslecka za współpracę 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 za ratowanie sytuacji i kosmicznie sprawne akcje 😍😍 jesteś z innej planety 🚀🚀🚀

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)Jesteśmy bardzo ciekawe, jak ocenicie stylizacje Ewy Chodakowskiej z balu TVN!

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak ocenicie stylizacje Ewy Chodakowskiej z balu TVN!

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak ocenicie stylizacje Ewy Chodakowskiej z balu TVN!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!