Jest podkład Touche Eclat YSL!

przejdź do komentarzy
touche eclat podkład touche eclat podkład/Yves Saint Laurent

Po dziesięciu latach prac w końcu trafi na rynek - czyżby kosmetyk idealny?

Wiele wskazuje na to, że marka Yves Saint Laurent stworzyła podkład idealny - aż dziesięć lat zajęło naukowcom pracującym dla laboratorium kosmetycznego marki stworzenie odpowiedniego składu, który bazuje na formule kultowej "magicznej różdżki" Touche Eclat.

Rozświetlający korektor Touche Eclat już od ponad dwudziestu lat podbija serca kolejnych klientek YSL - teraz podobny efekt naturalnego, ale widocznego rozświetlenia będzie można osiągnąć na całej twarzy.

Kosmetyk ma pokrywać niedoskonałości, subtelnie rozświetlać cerę bez efektu nieestetycznego świecenia i jednocześnie aktywnie ją pielęgnować.

Do wyboru będą aż 22 odcienie. Za buteleczkę o pojemności 30ml zapłacić będzie trzeba 55$ na terenie USA, w krajach europejskich natomiast 42,60€. Produkt pojawi się w przedsprzedaży 28 czerwca, w domu towarowym Selfridges w Londynie oraz Brown Thomas w Londynie. Oficjalna premiera będzie natomiast miała miejsce 9 lipca na terenie Wysp Brytyjskich. W pozostałych krajach europejskich, a także w USA, kosmetyk trafi do sklepów na przełomie lipca i sierpnia.


Skusicie się?
Jest podkład Touche Eclat!

Jest podkład Touche Eclat!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!