Jessica Mercedes spełniła największe marzenie - znalazła się w papierowym Vogue!

przejdź do komentarzy
jessica mercedes jessica mercedes/Instagram (www.instagram.com/jemerced)

Gratulujemy!

Jessica Mercedes od lat znajduje się w ścisłej czołówce polskich blogerek modowych. Jej życie to coś, o czym marzy z pewnością wiele z Was. Ciągłe podróże, ubrania od najlepszych projektantów mody, sesje dla różnych magazynów... Będąc na jej miejscu, bardzo łatwo można byłoby zapomnieć, że to w dalszym ciągu jest praca!

ZOBACZ: WOW! NIE MIAŁYŚCIE POJĘCIA O TYM, ŻE JESSICA MERCEDES MA TAKIE CIAŁO!

Jessica zaszła już bardzo daleko, do swojej listy sukcesów może dopisać kolejną pozycję. Po publikacjach zdjęć w internetowych wydaniach Vogue, przyszedł czas na jeszcze bardziej prestiżową wersję, czyli... papierową! Kilka miesięcy temu blogerka poleciała do Berlina, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa, którą znajdziecie w majowym numerze rosyjskiego wydania.

- OMG! To się nie dzieje! Właśnie wylądowała w kioskach moja pierwsza w życiu sesja dla VOGUE! Po raz pierwszy w historii VOGUE zrobił modową sesję z polską blogerką! 🔥🔥🔥 Rosyjski VOGUE zaprosił mnie na sesję w Berlinie, a wywiad zrobiliśmy w Paryżu! Więcej dowiecie się już dzisiaj w nowym filmie na YouTube 😘 Nie mogę w to uwierzyć... Kiedyś moje marzenia mi się wydawały nierealne... A teraz wiem, że nie można się poddawać i jeśli tylko się zechce, to każdy z nas może spełnić swoje marzenia, pamiętajcie o tym! - napisała blogerka.

Jeżeli chciałybyście mieć własny egzemplarz wydania z sesją blogerki, musicie się spieszyć. Sama Jessica wykupiła już prawdopodobnie wszystkie gazety dostępne w Warszawie, a armia jej fanów nie śpi!


ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION I MERCEDES MIAŁY PODOBNE STYLIZACJE NA COACHELLA!

Gratujemy!When your first ever photoshoot for Vogue is finally out! 💃🏼🙀👏🏼 Thank you so much @VogueRussia for this amazing shoot 🔥 I'm so happy! 😍 OMG! To się nie dzieje! Właśnie wylądowała w kioskach moja pierwsza w życiu sesja dla VOGUE! Po raz pierwszy w historii VOGUE zrobił modową sesję z polską blogerką! 🔥🔥🔥 Rosyjski VOGUE zaprosił mnie na sesję w Berlinie, a wywiad zrobiliśmy w Paryżu! Więcej dowiecie się już dzisiaj w nowym filmie na YouTube 😘 Nie mogę w to uwierzyć... Kiedyś moje marzenia mi się wydawały nierealne... A teraz wiem, że nie można się poddawać i jeśli tylko się zechce, to każdy z nas może spełnić swoje marzenia, pamiętajcie o tym! 👊🏼💪🏼 #JemercedInVogue

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)One of my fav pics for @voguerussia 👌🏼 In love with this boho dress from @marccain ❤️ ❤️ ❤️ #JemercedInVogue

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)Jessica Mercedes spełniła największe marzenie - znalazła się w papierowym Vogue!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!