Jeremy Meeks - czego jeszcze o nim nie wiecie?

przejdź do komentarzy
jeremy meeks jeremy meeks/Facebook

Fakty i domysły na temat przystojnego więźnia.

Zdjęcie tego przystojniaka z policyjnych kartotek robi obecnie furorę, ale o samym Jeremym Meeksie wiadomo było niewiele. Oczywiście media postanowiły sprawdzić, kto dzięki pięknej twarzy dostał od losu prezent po tym, jak został złapany za posiadanie nielegalnej broni i amunicji. Meeks budzi wielkie zainteresowanie i jeśli dobrze wykorzysta swoje pięć minut, nigdy już nie będzie musiał wracać do tego, czym parał się wcześniej będąc w ulicznym gangu.

A zatem parę faktów o nowo narodzonym celebrycie:

To praktykujący chrześcijanin

Tak przynajmniej twierdzi jego rodzina.

Pomyślicie zaraz, że trochę kłóci się to z jego gangsterską profesją. Czytajcie dalej…

Został zatrzymany przez niekorzystny dla niego przypadek

Rodzina, czyli matka i siostra, przekonują, że Meeks nie zrobił nic złego - w czasie zatrzymania jechał do pracy. Broń miał przy sobie, owszem, ale dlatego, że jako były członek gangu nieustannie obawia się o swoje bezpieczeństwo.

Ma żonę i synka

Dziecko ma trzy lata, mężem jest o czterech lat. Ponoć jest przykładnym ojcem i partnerem w związku.

Co oznacza jego tatuaż przy oku (łza)?

Meeks wyjaśnił, że to pamiątka z czasów, gdy "robił rzeczy, z których nie jest dumny". Wiadomo, że spędził w więzieniu 9 lat i ma na swoim koncie kradzież samochodu.

W Stanach taka łza oznaczać może, że osoba nosząca tatuaż ma na koncie morderstwo. Może też oznaczać liczbę lat spędzonych w więzieniu (wówczas tatuuje się więcej łez) bądź ilość… gwałtów więziennych. Wówczas tatuowana jest przez gwałcicieli bądź na ich zlecenie. Jest jeszcze inne znaczenie: taka łza może oznaczać utratę kogoś bliskiego, kto był członkiem tego samego gangu.

Matka Jeremy'ego zbiera pieniądze na kaucję. Idzie jej kiepsko. W momencie powstawania tego wpisu na koncie było niespełna tysiąc dolarów.


Jeremy Meeks - czego jeszcze o nim nie wiecie?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!