Jennifer Lopez ma nową fryzurę! Wróciła do tej, którą nosiła w 1999 roku!

przejdź do komentarzy
jennifer lopez jennifer lopez/© Instagram/jlo

Pięknie!

Marzysz o wspaniałej fryzurze z lat 90., ale z trwałą ondulacją włosów, którą ostatnio wykonały między innymi Blake Lively i Jennifer Lawence, jest Ci nie po drodze? Znalazłyśmy rozwiązanie! A konkretnie Jennifer Lopez je znalazła. Wczoraj na Instagramie opublikowano zdjęcie jej nowej fryzury. Fani piosenkarki są wprost zachwyceni.

Autorem fryzury wzorowanej na późnych latach 90. jest fryzjer gwiazd Chris Appleton. Niewątpliwie jest zupełnie inna, niż subtelne, długie fale Jennifer, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Okazuje się, że dla gwiazdy tego typu fryzura wcale nie jest czymś nowym. W 1999 roku 30-latka pojawiła się w niemal identycznym wydaniu na uroczystej gali Grammy Awards. Historia zatacza koło. To pewne.

Współczesne trendy fryzjerskie (i nie tylko) coraz częściej bazują na latach 90. Powróciła między innymi trwała ondulacja włosów oraz charakterystyczne akcesoria z tamtych lat. Oczywiście wiele gwiazd zdecydowało się na trwałą, ale Jennifer Lopez nie byłaby sobą, gdyby podporządkowała się trendom, które obecnie wybierają niemalże wszystkie celebrytki.

ZOBACZ TEŻ: NIESAMOWITE! TA DZIEWCZYNA WYGLĄDA JAK SIOSTRA BLIŹNIACZKA JENNIFER LOPEZ!

Podoba się Wam?


My fingers are always in the shot 😬 last minute touches on @jlo #chrisappletonhair

Post udostępniony przez Chris Appleton (@chrisappleton1)Jennifer Lopez ma nową fryzurę! Wróciła do tej, którą nosiła w 1999 roku!

Jennifer Lopez ma nową fryzurę! Wróciła do tej, którą nosiła w 1999 roku!

Jennifer Lopez ma nową fryzurę! Wróciła do tej, którą nosiła w 1999 roku!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj