Japońska guru biustów stworzyła... grabie do piersi!

przejdź do komentarzy
jak powiększyć biust naturalnie jak powiększyć biust naturalnie/

Co to ma w ogóle być?!

Mówią o niej "Bogini Piersi". Takko Shindo to japońska guru, autorka specjalnie opracowanego przez nią masażu piersi, który ma powiększać, unosić i ujędrniać biust.

Teraz operatywna Shindo proponuje coś więcej - autorki gadżet, który ma pomóc w w codziennej pielęgnacji naszych kobiecych atrybutów.

Czytaj więcej: Jak idealnie dobrać biustonosz? Kilka faktów

Coś, co wygląda jak grabie, można już kupić online za kwotę oscylującą pomiędzy 14 a 54 dolarami. Reklama (no tak…) przekonuje, że regularne wykorzystanie tego przyrządu powiększy nam obwód piersi o 3 cm.


Shindo przekonuje, że tkanka, z której zbudowany jest biust, musi być nieustannie podnoszona i stymulowana masażem, inaczej będzie migrować na boki do tyłu (to m.in. dlatego tworzą się "bułeczki" tuż pod obwodem naszego biustonosza). Z czasem tkanka łączna ulega rozluźnieniu i rozciągnięciu. Nie wraca już do dawnej postaci, bo - w przeciwieństwie do mięśni - nie ma możliwości kurczenia się.

Huffington Post postanowił spytać własnych ekspertów o opinię na ten temat. Co ciekawe, lekarze przekonują, że taki gadżet faktycznie może poprawić wygląd piersi, ponieważ trafia w odpowiednie obszary, gdzie umiejscawia się tkanka łączna.

Z drugiej jednak strony podobne działanie ma dobrze dobrany biustonosz, który "zbiera" biust. Należy jedynie pamiętać, by w ciągu dnia poprawiać go i "wygarniać". Na temat brafittingu pisałyśmy już wielokrotnie, więc polecamy Wam lekturę licznych artykułów poradnikowych na ten temat.

Japońska guru biustów stworzyła… grabie do piersi!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!