Jakie rajstopy do sandałków?

przejdź do komentarzy
moda moda/Allegro

Buty bez palców, sandałki... co do nich?

Witam serdecznie,

Mam pytanie i potrzebuję Waszej pomocy :)
Tak wygląda moja kreacja na studniówkę [zdjęcie po lewej]. Moje pytanie brzmi: jakie dobrać rajstopy, żeby wyglądac dobrze w tej suience i pantoflach bez palców?

MadziaZ


Najbardziej eleganckim wyjściem jest nie zakładanie rajstop. (Panią być, to boleć.)

Z tym może być jednak problem, bo buty bez nich mogą niemiłosiernie obcierać, na dodatek naga skóra nóg nie zawsze wygląda atrakcyjnie.

Co zatem? Wyjść jest kilka:

1. Proponujemy tzw. rajstopy w sprayu (do kupienia np. na Allegro, cena ok. 40 zł + koszt przesyłki). Takie "cudo" jednak nie zapewni "otulenia" nogi tak, jak robi to prawdziwa pończoszka, więc łatwiej o odciski. Za to piękny kolor nóg i brak oczek gwarantowane.

2. Pończochy/rajstopy bez palców. Paluszki są w czymś takim zupełnie nagie. Dość trudne do znalezienia - najlepiej pytać na stoiskach ze skarpetami i rajstopami. Uwaga! Takie rajstopy wybieramy tylko w kolorze CIELISTYM. Nie ma nic gorszego, niż np. szara, czy - o zgrozo - czarna nóżka i różowawe paluszki z czerwonym lakierem na paznokciach...

3. Wyjscie "od biedy" - rajstopy/pończochy bez zaznaczonej linii palców. Ubierz je tak, aby szew schowany był pod stopą. Najlepiej nie malować wtedy paznokci na intensywny kolor - nie będą się rzucać w oczy. Takie rozwiązanie odpada jednak w przypadku sandałków.

4. Niektórzy styliści uważają, że jak najbardziej w porządku jest ubieranie do odkrytych butów rajstop we wzorki. Niektórzy się zgadzają, inni nie.

Najczęściej takie rajstopy są nieco grubsze, więc też nie pasują do lekkiego obuwia.Pozdrawiamy.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!