Jaki typ zaproszenia ślubnego wybrać?

przejdź do komentarzy
zaproszenia ślubne zaproszenia ślubne/z-milosci.pl

Zaproszenia ślubne są nieodłącznym elementem przygotowań do ślubu, jednak ich wybór może być problematyczny. Oto kilka najpopularniejszych i najmodniejszych motywów, które pojawiają się na zaproszeniach ślubnych.

Kwiaty


Kwiaty od zawsze królują jako motyw przewodni ślubów i wesel. Zaproszenia z takimi dekoracjami są niezmiernie popularne, a co więcej, doskonale sprawdzają się w niemal każdym przypadku. Subtelne, delikatne kwiaty w pięknej kolorystyce idealnie komponują się z bielą papieru. Odważniejsi mogą wybrać znacznie bardziej wyraziste motywy kwiatowe nadrukowane na kolorowych papierach. W ostatnich miesiącach popularnym wzorem roślinnym, o którym należy wspomnieć, są również tropikalne liście.


Jaki typ zaproszenia ślubnego wybrać?

Boho


Styl bobo na stałe zagościł już w Polsce, nie tylko w postaci motywu ślubów i wesel, chociaż również i w tym przypadku doskonale się sprawdza, podkreślając podniosły charakter uroczystości. Zaproszenia boho to zdecydowanie jedne z najmodniejszych i najpopularniejszych motywów w ostatnim czasie. Styl ten charakteryzuje się wykorzystaniem grafik roślinnych oraz faktur kojarzących się z drewnem bądź korą. Co więcej, motywy te podkreślane są przez użycie ekologicznych papierów oraz brązowych kopert, a także sznurka jutowego.Takie zaproszenia ślubne doskonale będą komponowały się w obrządku ślubów w plenerze – pod gołym niebem. To także idealny motyw wesela o sielskim, wiejskim i luźnym charakterze – całkowicie odmiennym od eleganckich restauracji.Jaki typ zaproszenia ślubnego wybrać?

Ze zdjęciem


Ślubne zaproszenia ze zdjęciem pary młodej są zdecydowanie najbardziej osobiste. Ten rodzaj zaproszenia najlepiej będzie wyglądał, gdy wybierzemy bardzo osobiste, romantyczne zdjęcie. Pary często decydują się na specjalną sesję narzeczeńską. Jej efekty na pewno będą doskonałą bazą zaproszenia ślubnego. Tak stworzone indywidualne papeterie są wyjątkową pamiątką z najważniejszej uroczystości w życiu pary młodej.Kokardy i kolorowe koperty


Kolorowe koperty i kokardy to elementy, które doskonale łączą się z niemal wszystkimi typami zaproszeń. Zdecydowanie warto wybrać pastelowe bądź wyraziste wstążki i połączyć je ze wzorami kwiatowymi. Te pierwsze podkreślą romantyzm uroczystości, natomiast kokardy w mocnych kolorach nadadzą indywidualnego charakteru. Obecnie do wszystkich zaproszeń można dobrać kolorowe koperty. Powinny być one dopasowane kolorystycznie do użytych papierów i wzorów. Ciekawym dodatkiem w ostatnim czasie jest użycie spersonalizowanych naklejek. Mogą one służyć jako imitacja znaczka pocztowego na kopercie bądź jej zamknięcie.Jaki typ zaproszenia ślubnego wybrać?

Wybór zaproszeń ślubnych musi być przemyślany. Przede wszystkim powinien on odzwierciedlać charakter ślubu i wesela, a motywy użyte na papeterii – powtarzać się w dekoracji sali czy prezentach dla gości. Przed złożeniem zamówienia na zaproszenia ślubne, warto zastanowić się, jaki styl, wzór i charakter najbardziej pasuje do pary młodej. Często postawienie na bardzo indywidualne motywy sprawiają, że cała uroczystość na długo pozostaje w pamięci gości. Natomiast klasyczne zaproszenia, w tym te z elementami kwiatowymi, zawsze będą trafionym wyborem.Źródło zdjęć w tekście: z-miłości.pl

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!