Jak zlikwidować drugi podbródek? [VIDEO]

przejdź do komentarzy
drugi podbródek drugi podbródek/StarStock/YouTube

Podpowiadamy!

Drugi podbródek to prawdziwa zmora wielu z nas. Problem ten dotyczy nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Czasy, w których dotyczył tylko osób zmagających się z nadwagą już dawno za nami. Dlaczego? Wszystko przez postęp technologiczny! Większość z nas spędza wiele godzin przed komputerem lub wpatrując się w telefon... Od tego może zrobić się tak zwany "Tech Neck". Powstają poprzeczne zmarszczki, wiotczeje skóra i pojawia się podwójny podbródek... Jak się go pozbyć?

ZOBACZ TEŻ: TYDZIEŃ Z JOGĄ TWARZY. DZIEŃ 2 - PODBRÓDEK

Gdy pochylamy głowę nad komputerem, wiotczeją nam mięśnie szyi. Szczególnie tyczy się to osób, które pracują za biurkiem i spędzają w takiej pozycji kilka godzin dziennie. I co z tym fantem zrobić?

Wiadomo, że możecie wspomagać się kremami przeciwzmarszczkowymi i tymi napinającymi skórę. Ale oprócz tego - trzeba ćwiczyć. Możecie robić to nawet przed komputerem. Już 20 minut dziennie szybko przyniesie Wam upragnione efekty. Ćwiczenia nie są skomplikowane. Wystarczy, że będziecie unosić głowę w górę, napinając mięśnie. Jak to zrobić? Sprawdźcie koniecznie poniższy filmik.

Zmagacie się z tym problemem?Jak zlikwidować drugi podbródek? [VIDEO]

Jak zlikwidować drugi podbródek? [VIDEO]

Jak zlikwidować drugi podbródek? [VIDEO]

Jak zlikwidować drugi podbródek? [VIDEO]

Jak zlikwidować drugi podbródek? [VIDEO]


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!