Jak rzucić palenie?

przejdź do komentarzy
jak rzucić palenie jak rzucić palenie/stopsmokingcoach.eu

Możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy uwalniając się od nałogów.

Palenie kosztuje - wie to każdy palacz. Kosztuje nie tylko dużo pieniędzy, ale i zdrowia. Kosztuje też dużo wysiłku, by je rzucić, a i tak sukces jest często tylko krótkotrwały, bo wielu palaczy po jakimś czasie wraca do nałogu.

Palenie upośledza też kubki smakowe - czy wiesz o tym? Fatalnie wpływa na pracę serca, na cerę, zęby, układ oddechowy, a w końcu na to, jak wypoczywamy. Udowodniono, że palacze częściej budzą się niewyspani i nie potrafią się regenerować.

Ty też planujesz pozbyć się tego fatalnego nałogu?

Być może jesteś już na którymś z pięciu etapów rzucania:

Niezależnie od tego, w którym punkcie się znajdujesz, w osiągnięciu pełnego sukcesu może pomóc iCoach, – darmowy internetowy trener zdrowia.


Program jest darmowy i choć nie obiecuje rzucenia palenia wszysktkim, to i tak chwali się obiecującymi wynikami - ponad 30% osób, które przystępują do programu, rzuca palenie na dobre.

Co więcej, przeznaczony jest nawet dla tych palaczy, którzy nie czują się gotowi, aby rzucić.

Dostosowuje się do Twoich potrzeb, czasu i celów, tworzy grupy wsparcia, innymi słowy wspiera i pomaga konsekwetnie zmieniać swoje życie. Bo trzeba przyznać, że rzucenie palenia jest sporą zmianą w życiu każdego palacza.

Zobaczcie:Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!