Jak potrafią przebrać się gwiazdy

przejdź do komentarzy
anne hathaway michael kors anne hathaway michael kors/© PR Photos

Nie tylko na Halloween.

Ostatnie dni to w Stanach Zjednoczonych okazja do pokazania się w zupełnie nowej wersji. Przyjęcia na Halloween dają wymówkę do włożenia śmiesznego lub po prostu dziwacznego ubrania, ekstrawaganckiego makijażu i nietypowego uczesania. Gwiazdy skrzętnie korzystają z tych możliwości.

Anne Hathaway wybrała się na imprezę w cętkowanej sukience i weneckiej masce, równie dobrze pasującej na bal karnawałowy. Czyżby nie mogła oprzeć się włożeniu modnej kiecki nawet na halloweenowe party?

Thalia i Michael Kors także pochwalili się ostatnio swoimi kostiumami. Piosenkarka i znany projektant uczestniczyli w Nowym Jorku w głośnym wydarzeniu Hulaween Benefit for NYRP, zorganizowanym przez fundację non-profit zajmującą się odnawianiem parków i terenów zielonych.

Thalia włożyła różowo-niebieski kostium, który dodał jej kilkanaście kilogramów, różową perukę z czymś w stylu owocowej szypułki na czubku. Kors cały w zielonym ubraniu i stroiku z liści na głowie przypominał krzak. W każdym razie jego strój odpowiadał przesłaniu imprezy.

Co sądzicie o tych kostiumach gwiazd? Czy podobają się Wam?Anne Hathaway

Thalia

Michael Kors

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!